Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Névnapi köszöntés mellé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Névnapi köszöntés mellé nyugodtan megpuszilhatom?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác, Zsoltnak hívják így pont aktuális, hogy holnap mikor találkozunk felköszöntsem. Haverok vagyunk, de nekem jobban bejön a srác, és szeretném megpuszilni. Szerintetek névnapi köszöntés mellé megtehető? Hogy pusziljam, hogy sejtse bejön nekem?
2015. ápr. 10. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem siman mehet a puszi.
2015. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mehet a puszi. Hát ne arccal, az überratyi puszit csináld. Tessék odatenni az arcához a kis szácskád.
2015. ápr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, de azért próbáld meg majd nem mutatni, hogy sokat gondolkozol/gondolkoztál rajta, hogy megpuszild- e vagy se, hanem,mintha spontán, magától értetődő lenne :)

Hajrá, és sok szerencsét! :D

2015. ápr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Öleld meg amikor megpuszilod:)
2015. ápr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Puszild szajon
2015. ápr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En a helyedben puszi előtt mondanám, hogy boldog névnapot kívánok, aztán kozel hajolnék, közben egyik kezemmel érinteném a nyakát, nyomnék az arcára egy gyengéd puszit és lassan tavolodnek el tole, közben mosolyognek es a szemébe néznek.
2015. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!