Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről az egészről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az egészről?

Figyelt kérdés
Már 2 éve hogy szakítottunk a barátommal. Utána egyszer "felbukkant" majd újra elegem lett belőle és elküldtem. Ne értsetek félre nem volt szex meg semmi nem azt akarta csak hiányoztam neki de nem használta ki a helyzetet. Ennek már 1 éve. Mostanában megint elkezdtünk beszélgetni. Ő azt mondta soha nem szeretett senkit annyira mint engem. Elmondta hogy a szakításunk után szerelmes lett egy lányba. Pár hétig tartott ez a "lángolás" majd elmúlt. Az amit irántam érez viszont nem szerelem hanem valami sokkal mélyebb sokkal erősebb. Abban biztos vagyok hogy nem szexet akar ez sosem volt még a kapcsolatunk alatt sem fontos és a szakításunk után se használta ki a helyzetet. Ti visszamennétek hozzá úgy hogy már nem szerelmes viszont mély érzései vannak és mialatt külön voltatok másba volt szerelmes? Ja és még annyi hogy nála a szerelem szó egyenlő a felszínességgel amikor még nem ismeri igazán egymást 2 ember és ez rövid ideig tart szerinte. Ti mit gondoltok? Visszamennétek ha a volt párotok ilyeneket mondana?
2014. ápr. 25. 19:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Kösz hogy válaszoltok, bezzeg a kicsi a péniszem kérdésekre jön a válasz. Hát mit is vártam
2014. ápr. 25. 19:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez alapján igen, de azt, hogy te mit érzel, nem írtad le. Szóval szerintem ez dönt.
2014. ápr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talan megpróbálnám, ha az ex nincs a képben. De ezt neked kell tudnod!
2014. ápr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok egyébként. Ő 23. Én szerelem nélkül nem akarom. Bár sokan azt mondják az mindig elmúlik. Nálunk megvolt a szerelem de már nincs igaz elég régóta ismerjük már egymást. A szakításunknak is 2 éve. De jön ezzel hogy amit most érez az sokkal erősebb mint egy szerelem. Soha nem érzett így senki iránt. stb stb
2014. ápr. 25. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!