Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről az egészről?

Figyelt kérdés
A barátom 2 hónapos ismerettség után eljegyzett. Nagyon szerelmes vagyok belé ,meg kell mondanom nagyon levett a lábamról,úgy éreztem ő is belém zúgott de most elbizonytalanodtam mert kiderült hogy a szextárskeresőkre regisztrált.Azt hittem az eljegyzéssel már egy komolyabb viszony alakult ki köztünk. Ezek szerint még se szerelmes és mi volt a célja az eljegyzéssel?
2014. márc. 23. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Az első gondolatom az volt, hogy 2 hónap után én biztos nem jegyeznék el senkit.... ennél azért erre több időre van szükség - szerintem. :)
2014. márc. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet korábban regisztrál rájuk.

A két hónap pedig tényleg elég meredek.

2014. márc. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez az eljegyzés marhára korai volt. Te is aztán nagyon naiv vagy.
2014. márc. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha korábban regisztrált és ő komolyan gondolta az eljegyzés dolgot akkor miért nem törölte már magát azokról az oldalakról?
2014. márc. 23. 18:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Két hónap ismerettség utáni eljegyzés nagyon korai...
2014. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor végül is csak arra ment ki az egész eljegyzési dolog hogy kihasználjon? Nekem van egy házam ,neki is van lakása de havi 50 ezer Ft-os hitelt kell fizetnie még 5 évig és mondjuk nem sok a keresete,kb 90 ezer Ft és ebből fizeti még a lakása rezsijét és dohányzik is.
2014. márc. 23. 19:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Amíg tart a "rózsaszín köd", jobb, ha az ember nem hoz életre szóló (vagy annak tartott) döntéseket.
2014. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
egy eljegyzést még nem tartok életre szóló döntésnek,azt még fel lehet bontani,de azt már megfontolom hogy ezek után hozzámenjek-e feleségül.
2014. márc. 23. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!