Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti hogy reagálnátok le a következő szitut?

Figyelt kérdés
Felköltözöl Pestre egyetemre, egy darabig próbálkozol távkapcsolattal, de aztán eleged lesz belőle, és szakítasz a pasiddal. Elkezditek kerülgetni egymást az egyik szaktársaddal, aki már a suli legelején is nagyon szimpatikus volt, de neked akkor még volt barátod. Sokat beszélgettek, sokat buliztok együtt, egyre jobban kezdesz érdeklődni iránta, egyre jobban érzed magad vele. Aztán egyik bulin összegabalyodtok, felhívod magadhoz, egymásnak estek, majd szenvedélyes fél perc után azt mondja a srác: hát ennyi volt, szűz voltam.
2015. febr. 23. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

Nagyon komoly kapcsolat lehetett, ha szakítottatok, mert eleged lett a távkapcsolatból. :)


A srác meg jól tette, hogy megdugott! Respect neki! :)

2015. febr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos, hogy így közölte. Jót nevettem volna rajta, aztán ha ennyire tetszik a srác, igazán kezdhettétek volna elölről, nyilván nem fél perces menetekre képes kizárólag. Az első sokaknál ilyen rövid, megértő lettem volna vele.
2015. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 éves kapcsolat volt, fél év alatt azért ki lehet készíteni a másikat féltékenységi jelenetekkel, bizalmatlansággal és folyamatos elszámoltatással :)
2015. febr. 23. 17:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A végét nem értem. Ennyi volt szűz voltam?

Most az a baj, hogy korán elsült?

Vagy csak el akarta veszteni és kész?


Ha ez utóbbi, akkor ezzel nincs mit kezdeni. Megvonod a vállad és legközelebb jobban megválogatod az ágymelegítődet.

Előbbi esetnél pedig egy kis pihi és folytatni a döngetést. Valahol neki is el kell kezdenie.

2015. febr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez veled történt? Te mit reagáltál?
2015. febr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Barátnőm volt az
2015. febr. 23. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!