Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, mit reagálnátok arra,...

Csajok, mit reagálnátok arra, ha egy veletek egyidős fiu csokolommal köszönne?

Figyelt kérdés

2014. okt. 29. 06:17
 1/5 anonim válasza:
Ki az a fiú? Ha az osztálytársam/fiú ismerősöm/családtagom viccelődne, én is viccelődnék vele, bár ezt szituáció adja. Ha egy idegen, hülyén néznék rá, vissza se köszönnék, ha ő megsért ezzel, én megsértem azzal, hogy nem köszönök vissza.
2014. okt. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy véletlen csinálta. Közértbe mindig egy nyanya szokott lenni, szóval egyszer automatikusan lecsókolomoztam egy kb 18 éves lányt.
2014. okt. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Idegen vagy ismerős viccből? Ha idegen, akkor eléggé rosszul érezném magam, hogy bazzeg ilyen vénnek nézek ki?
2014. okt. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hangsúlyon is múlik. Ha egy velem egykorú srác komolyan így köszönne, meglepődnék, de biztos ,hogy én sziával/hellóval köszönnék vissza.
2014. okt. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Köteles Virág válasza:
hát mi baráti társaságban így is kszönünk egymásnak szóval szerintem nekem fel sem tünne ha egy velem egyidős lecsokolomozna! :D
2014. okt. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!