Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek fel kell adnia az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek fel kell adnia az igazán nagy szerelmét?

Figyelt kérdés

Ebbe nem lehet tapasztaltnak lenni, de több forrásból is tudom, hogy sokan így tettek. Anyukám is.

Szóval erre a következtetésre jutottam, hogy az egyetlen igazán nagy szerelmünk úgymond sosem teljesül.

Erről nektek mi a véleményetek? :/

Komoly válaszokat várok. :)

Köszönöm



2015. ápr. 11. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értelek.
2015. ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van mikor igen... de ez legtöbbször azért van mert nem vesszük a fáradságot a körülöttünk lévő ismerőseink, barátaink, haverjaink tényleges megismerésére... buta szabályok és trendek után megyünk és elhitetjük magunkal hogy jú uton járunk, hiszen sokan ismernek hiresek vagyunk a haverok körében jol nézünk ki a kivvülállo haverok véleménye által... és hazamegyünk és sohajtozunk hogy elvesztettük az igaz szerelmet...


Azok az emberek akik nem törödnek mások véleményével nem azért boldogok mert kicsivel is beérik hanem azért mert ők a szivükre és az eszükre hallgatnak...

2015. ápr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerintem félreértettél.


Úgy értettem, hogy mindenki életében eljön egy olyan szerelem, ami nem múlandó, ami örök, és ami felülmúlja az esetleg az előtt érzetteket.

de valami oknál fogva (külső. vagy saját döntés által) nem teljesül.

és az adott ember választ valaki mást, aki lehet, hogy szeret, de nem annyira, mint azt a bizonyosat.

és ez a kérdésem, hogy mindenki így jár többségben? Hogy aki a legnagyobb szerelme, végül nem a jövője lesz, hanem a múltja?

*remélem, most sikerült kifejeznem magam >_< *

2015. ápr. 11. 18:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Igy már érthetőbb. Igen van ilyen. Épp most vagyok benne!
2015. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen,szerintem nagyon jól írod.. sajnos én is sok ilyet láttam már, és most ugyanebben a helyzetben vagyok. De bízom benne, hogy valaha fogok úgy szeretni valaki mást is mint Őt...

20/L

2015. ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sorstárs..
2015. okt. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:( átérzem
2015. dec. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!