Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elitelendo, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elitelendo, ha valaki pénzt fogad el szexért?

Figyelt kérdés
Árufeltöltő vagyok diakmunkaban, suli mellett. Egy hete kb odajött hozzám a boltban munka közben egy kb 40 éves férfi. Megkerdezte mióta dolgozom, hány órát naponta, mennyit keresek. Kicsit furcsa volt,de válaszolgattam neki és meghívott másnapra egy kávéra. Mindegy, annyi a lényeg, hogy tett egy ajánlatot, amivel sokkal jobban járnék, mint a diakmunkaval. Még nem mondtam se igent se nemet, de gondolkozom rajta. Em mindig is úgy voltam vele, hogy nem ítéltem el azokat a nőket, akik így jutnak pénzhez, de tudom, hogy az emberek nagy része nem így van ezzel.
2015. ápr. 11. 19:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Valassz wngwm inkabb! Fiatalabb vagyok es tobbet fizetek!
2015. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Biztos sokan azt mondják, hogy igen, de ezzel nem ártasz senkinek. Nem kapnál ennyi pénzt, ha nem lenne neki nagy vágya ez/nagyon kanos. Most akkor miért is baj? Csak védekezz meg figyelj oda ugye. Amíg ez neked nem rossz érzés, hogy ezért kapsz pénzt, addig szerintem nem gond, de arra is figyelj oda, hogy ne ess át a ló túloldalára és csak ebből akarj megélni
2015. ápr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
A végén kiderülhet,hogy strici és be akar szervezni.
2015. ápr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
3%
szerintem max akkor mondj igent ha rá vagy szorulva.. legyen benned tartás..
2015. ápr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
53%

En nem itelem el amig mindket fel azt kapja amit vart.


Minden ferfi-no kapcsolat igy mukodik.


Mindenesetre jol gondold meg, mert nem lehet visszacsinalni, illetve van aki kesobb sem tudja feldolgozni. Van akirol meg lepereg mint a viz.


Az is fontos, hogy mennyire jo az ajanlat, lehet hosszu tavon nem jarnal vele jol. Sokan alszentek lesznek majd itt, de mindenkinek megvan az ara (nekem is) a kerdes mar csak az kinek mennyi, es hajlando-e engedni belole.

2015. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 veteran1978 ***** válasza:
8%
Árufeltöltő és másodállásban k...a!
2015. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%
Te legalab nem ingyen , es gondolom nem kis osszeget adna a te dontesed neked kel egyutt elni a tortentekkel es nem masnak.
2015. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
én úgy vagyok a témával, hogy mindenkinek joga van eldönteni, hogy mihez kezd az életével. ha valaki ku*rva akar lenni akkor szíve joga, de azt ne várja el az emberektől, hogy ezért tiszteljék. én nem ítélem el a ku*rvákat, de akkor is csak ku*rvák.
2015. ápr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
28%

8-as!


Te igencsak összekeversz 2 fogalmat.


Prostitúciónak nevezik a fizetség ellenében nyújtott szexuális szolgáltatást.


Kurv_ságról meg akkor beszélünk,ha férjezett,vagy párkapcsolatban élő nő félrekefélget,vagy olyan viselkedést mutat.


Nem mindegy!

2015. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Ja és a kérdezőnek is egy válasz...adj az érzésnek nyugodtan!Mi bajod lehet?Nyilván nem egy csúnyaságról van szó,mert akkor gondolom élből elutasítottad volna.

1x élünk nem igaz?Még neked is jól eshet,sőt. :D

Komoly kapcsolatba semmiképp ne bonyolódj az úriemberrel,mert elég tré ahogy ismerkedik.


"Kellemest a hasznossal" - hajrá!


32F

2015. ápr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!