Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden lány aki a környezetemben van csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés
Miért lehet ez? Itt vagyok 19éves és még nem volt barátnőm. Az összes lány akivel megismerkedem mind csak barátként tekint rám. Tanácsokat kérnék! Előre is köszönöm. 19/F

2014. dec. 1. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert túl rendes vagy, ezért lelki szemetesládának használnak.
2014. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet a külsőd miatt, a kisugárzásod miatt, a viselkedésed miatt... Ezer, meg ezer oka lehet. Te pl szoktál kezdeményezni? Küldj képet priviben.
2014. dec. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha úgy viselkedsz, mint egy barát, barátként is fognak kezelni.
2014. dec. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert csúnya vagy, vagy alacsony, vagy túl kedves és romantikus, vagy ezek bármilyen kombinációja.
2014. dec. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Túl kedves voltál, meghallgattad az kisebb-nagyobb problémáit már az elejétől kezdve nem indult be benne a megszerzési ösztön mert tudja, hogy ez a "kis nyámnyila" mindig ott lesz, ha neki valami baja van ezért nem is tekint rád úgy, hogy meg kéne tartania valahogy. Velem is ez van mindig. Ilyen a jellemem változtatni nem tudok, persze lehet, hogy mind e mellett ronda is vagyok nem tudom erre a kérdésre sosem kapok igazi választ gondolom a kedvességem honorálása jeléül. Persze ezt én gondolom így lehet ennek még 1001 oka is :)
2014. dec. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legvalószínűbb az, hogy ronda vagy. Én is az vagyok, és még senkim sem volt 28 évesen.
2014. dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!