Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy plázacica...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy plázacica "fenntartása"?

Figyelt kérdés

Minden nő pénzbe kerül, de mibe kerülhet havonta egy plázacica típusú nő? Fodrász, műkörmös, ruhák-cipők, stb, mindent összevetve. Van valakinek tapasztalata róla, mennyit kell "áldozni" egy ilyen lányra? Minél részletesebb költséglistád van, annál jobb.


Remélem nem sérti a szabályzatot a kérdés, mert komolyan érdekel.



2015. ápr. 12. 09:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Saccra egy 100-120. 000 koruli osszegre lonem be.

Baratnom havi 15-20.000-bol megveszi az osszes piperecuccot ami kell neki, es o nem plazacica, csak a munka miatt sokat kell sminkben lennie.


Szoval gondolom egy plazacica bo 5x annyit kolt minimum.

2015. ápr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Havi 200 ezret simán leszed rólad ha van miből.


Mondtam is egyszer neki attól hogy bmw-m van még nem vagyok milliomos kisanyám!

2015. ápr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem merek tippelni, mert úgyis alábecsülném. Persze azt tegyük hozzá, hogy egy "normális" barátnő is minimum több tízezerbe kerül havonta.
2015. ápr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem igazán értem ezt a kérdést.... igaz, hogy nem tartom magam "plázacicának", de én is járok fodrászhoz azét félévente. és eszembe nem jutott soha, hogy a párom fizesse. de most komolyan? ha otthon lakom, a szüleim tartanak el, ha pedig nem, akkor nyilván azért nem lakom otthon, mert van keresetem. Ha a párommal lakom együtt, akkor valamilyen szinten közös a kasszánk, vagyis megint csak nem ő fizeti az én dolgaimat, hanem a közös keresetből gazdálkodunk. lehet, hogy valamit nagoyn félreértettem, de tényleg úgy tűnik nekem, mint egy durva sztereotípia valami amerikai filmből
2015. ápr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

1. Étkezés: vendéglőben, elit helyeken, naponta 10-15 ezer HUF

2. Gönc, buligönc: márkaboltokban, hetente 20-30 ezer HUF

3. Ékszer, csecsebecse: havonta 40-50 ezer HUF

4. Szépségápolási termékek: havonta 15-20 ezer HUF

5. Szépségápolási teendők (kondi, fitness stb.): havonta 10-15 ezer HUF

6. Szórakozás, bulik költsége: hetente 10-15 ezer HUF

7. Kirándulás, utazás, nyaralás, telelés: igénytől függően havonta 10-100 ezer HUF

8. Kultúra, színház, opera, múzeum, bál: plázacicától függően 0 HUF-tól 50 ezer HUF-ig

9. Műszaki cikkek (mobil, táblagép, notebook, fényképező stb.): átlagosan havonta 40-50 ezer HUF

10. Étkezésen túli élvezeti cikkek (cigi, rágó, üdítő, nasi, pia stb.): naponta 5-10 ezer HUF

11. Egyéb szórakozási lehetőségek költségei (kerti grillezés, társasjátékok, strandkellékek stb.): szezontól függően havonta 0 HUF-tól 50 ezer HUF-ig


Egy olcsóbb plázatyúkot havi 100-150-ből lazán el lehet tartani, nem számítva a lakhatást, a rezsit, az üzemanyagköltséget stb. A drágább luxusribik esetén a határ a csillagos ég.

2015. ápr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

1-es

a barátnőd sminkcuccait te fizeted? ha igen, én a helyedben elgondolkoznék....


nem tudom már ki írta, hogy egy normál barátnő is havi több 10 e. kikérem magamnak, már bocsi. az, hogy néha meglepjük egymást a párommal apróságokkal (csoki, virág) pár száz forint, és egyrész kölcsönös, nem pedig egyoldalú, másrészt pedig nem minden hónapban van, hanem alkalmanként. ha vacsizni megyünk valahova felesben fizetünk.

2015. ápr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
attól, h bmw-d van nem vagy milliomos...hát minek vettél bmw-t. :D
2015. ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Imádom a nőket nem tudom vett-e már minőségi kozmetikumot, mert akkor tudná hogy egy jobb szempillaspirál 15 ezer forint, parfüm 20 ezer alatt bóvli, és így tovább, számoljon már rendesen :)
2015. ápr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8: Ó, köszönöm a korrigálást. Akkor ezek szerint nagyon alulértékeltem a plázacicákat. :D
2015. ápr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%
Ti férfiak kivétel nélkül idióták vagytok...
2015. ápr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!