Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy plázacica...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy plázacica "fenntartása"?

Figyelt kérdés

Minden nő pénzbe kerül, de mibe kerülhet havonta egy plázacica típusú nő? Fodrász, műkörmös, ruhák-cipők, stb, mindent összevetve. Van valakinek tapasztalata róla, mennyit kell "áldozni" egy ilyen lányra? Minél részletesebb költséglistád van, annál jobb.


Remélem nem sérti a szabályzatot a kérdés, mert komolyan érdekel.



2015. ápr. 12. 09:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"a barátnőd sminkcuccait te fizeted? ha igen, én a helyedben elgondolkoznék.... "


Nem en fizetem, csak tudom mennyit kolt ra havonta nagysagrendileg.

2015. ápr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
De a kèrdès arra vonatkozott hogy az adott csajt a pàrja tartja el.vagy lehet még mindig nem èrtem a lènyeget...
2015. ápr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az alapjan, hogy mennyit kolt baratnom saccoltam, hogy mennyit kolthet egy plazacica ennyi.
2015. ápr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sokba.
2015. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne egy ilyen plázacica,és tudnék is állni neki mindent,de azért lennének elvárásaim is visszafelé,de szerintem ez így lenne fair!Úgy gondolom azért vannak olyan igényes lányok akikkel lehet kompromisszumot kötni!

Amúgy mindig abból indulok ki,ha én egy nagyon jó csaj lennék,én se nyomorognék egy olyan pasi mellett aki unalmas,ronda és csóró is,le lehet pontozni!!!

2016. jan. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!