Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a srácok, akik szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a srácok, akik szerint egy nö felszines, ha nem jön össze valakivel, ha semmilyen vonzalmat nem erez a masik irant, csak kedveli?

Figyelt kérdés
Azok vajon osszejonnenek egy olyan lannyal, akinek a kulseje taszito a szamukra? Nem ertem mi ez a Nagy alszentseg a feriak koreben, mikor ok eszre sem vessznek egy olyan lanyt, aki nem szexi.
2015. ápr. 12. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
azért vannak kívételek nekem volt ronda barátnőm . de ma már ez a mondás semmit nem ér! mit érsz 1 szép almával ha belülről rohad semmit! de sajnos a média ki mosta az emberek agyát hogy csak a külső számít
2015. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyilván az ilyen srácok ezzel vigasztalják magukat, amiért nem kellenek valakinek.

Nevezhetjük álszentségnek is akár az ilyet. A lényeg, hogy teljesen mindegy, hogy férfiakról vagy nőkről van szó, ha valaki nem tetszik valakinek külsőre, ha nincs meg a vonzalom, semmilyen szinten, nem az esete és ehhez nem kell jóképűnek vagy szexinek lenni, hogy valaki megtetsszen külsőre, akkor nincs az a nő vagy férfi, fiú vagy lány, aki kapcsolatot kezdjen a másikkal.

Igen is annyiban mindenkinek kortól, nemtől függetlenül számít a külső, hogy ahhoz fog vonzódni, akit vonzónak tart, vagy tetszik neki. És innentől fogva fog számítani a belső nagyon nagy mértékben. Mert pusztán a külső semmit nem ér, ha belsőleg, emberileg nulla az illető, és hiába nagyon jó valaki emberileg, ha nem tetszik külsőre, ha nincs benne semmi vonzó, akkor max. barát kategória.

Nem kell álszenteskedni, az így van!

2015. ápr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bárminemű vonzalom nélkül hogy a vérbe lehet valakivel összejönni??!

Fontosabb a belső, sokkal, de valami külső vonzalom is kell. Ha én nem vonzódok egy lányhoz külsőleg, akkor az nem jelenti feltétlenül azt, hogy ő ronda...Sőt, vannak olyan lányok, akiket a legtöbb srác jó csajnak tart, én viszont pl. semmi extrát nem vélek benne felfedezni. Szóval ez egyénfüggő.:)


20/F

2015. ápr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Ha a belseje vonz, a külseje se fog taszítani, még ha alapból csúnyácska is. Ez a különbség férfiak és nők között.
2015. ápr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

A különbség annyi,hogy a nőknek a férfiak felső 5-10%-a tetszik és vonzó ilyen szinten,míg a férfiaknak a nők 60-70%-a tartozik ebbe a kategóriába...

Akkor nézd meg az arányokat,és az itteni kérdéseket is akár.Azon sírnak egyfolytában az itteni nők,hogy a jóképű srác miért csak megdugni akarja őket,de más nem kell neki igazából,mert neki csak a leghelyesebbek jönnek be...

Akkor mit sír a szája?Akkor maradjon egyedül és ne sírjon.

Amúgy szerintem nagyon felszínesek az ilyen mai nők,és ez így is van.

Igen?Nekem volt olyan csaj,aki teljesen taszított külsőre,mert szegény nem jó genetikával született.Azonban megismertem őt,és tudod sokkal őszintébb és kedvesebb volt,mint bármelyik másik nő.És miután megismertem én nagyon megkedveltem,és akár össze is jöttem volna vele,csak barátja van neki már sajnos.

Engem meg a nők meg sem akarnak ismerni,mert nem születtem helyesnek,és így még esélyt sem kapok semmire. :/

23/F

2015. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Általában a férfiaknak jobban számít a külső, ez tény, nem is képezheti vita tárgyát. Kivételek persze mindig vannak, de soha nem hallottam még nőt, aki el akarta volna hagyni a férjét csupán mert pocakot eresztett, férfit viszont annál többet, aki azzal fenyegette a feleségét, barátnőjét, hogy ha még egy-két kilót hízik akkor válás lesz a vége.

Lehet ezt magyarázni, lehet mellébeszélni, de ez van.


Másfelől mindkét nemből vannak, akik képesek úgy is beleszeretni valakibe, hogy az elsőre nem igazán jön be nekik külsőre és vannak, akiknek a vonzó külső az elsőrendű feltétel.

Viszont megint az van, hogy nőt már láttam olyat, akinek alapból nem igazán tetszettek a túl sovány, vagy túl kövér, vagy ilyen-olyan férfiak, végül mégis ilyenbe szeretett bele, de pl. férfit még nem láttam, akinek nem tetszettek mondjuk a kövér nők, mégis kövér nő lett élete szerelme.


Nem kell megsértődni és nem is akarok általánosítani, mondom: kivételek vannak, biztos több kivétel is, de nagyrészt a férfiak külsőorientáltabbak valamivel.

36/N

2015. ápr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!