Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk hogy fogadnátok a hírt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hogy fogadnátok a hírt hogy az egyik haverotok meleg /lett?

Figyelt kérdés
nem akar tőletek semmit,csak más érdeklődési köre van mint nektek ,ha előtte jóban voltatok megváltozna ?

2015. ápr. 12. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont a múltkor derült ki itt valakiről 30év után.Semmi nem történt,hosszú barátságokat nem befolyásol .
2015. ápr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Sehogyan. De mivel én nem vagyok az, szeretném, ha nálam nem kezdeményezne.
2015. ápr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer már előfordult, de igazából nem volt vele problémám -bár nem is értem, hogy mi lehetne ezzel a probléma-, ugyan úgy álltunk egymáshoz az után is. Mondjuk az igaz, hogy szinte mind tudtuk róla már az előtt is, hogy "coming out"-olt volna.
2015. ápr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Nem örülnék neki.
2015. ápr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elárulom drága kérdező, hogy mindenkinek vannak homokos haverjai, ismerőse, családtagja,(még a nagy homofóboknak is, ha ők maguk nem azok), csak nem kötik más orrára. Nem nagyon értem, hogy miért változik meg az emberek véleménye, amint megtudnak valakiről ilyet. Eddig is az volt..., ugyanúgy fog viselkedni, ahogyan eddig. Nem nőne már ki ez a primitív társadalom ebből a témából?
2015. ápr. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ftf1983 ***** válasza:
92%
Meleg lett??? Mindig is meleg volt csak nem tudtad vagy nem merte megélni. Attól, mert meleg és most már fel meri vállalni magát semmi sem változhat, sőt tisztelni kell azért, mert fel meri vállalni magát. Azok az emberek, akik ilyenkor elfordulnak egy baráttól nem is voltak igazi barátok és jellemhibásak.
2015. ápr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!