Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon lejáratnám magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon lejáratnám magam?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik, mjdnem egy éve ismerkedtünk meg. Tavaly találkoztunk párszor, de aztán mondta hogy mivel nem régen szakított a barátnőjével ezért még most nem szeretne semmit sem elsietni, de attól függetlenül találkozgassunk és mondta, hogy majd felhív. Ezek után nem keresett egészen januárig akkor újra. találkoztunk. Én nagyon jól éreztem magam vele és nekem úgy tűnt, hogy ő is jól érezte magát. Én vidéken tanulok és csak hétvégére megyek haza, de hétközben beszéltünk facebookon és többször is mondta hogy kár, hogy nem vagyok otthon mert akkor együtt csinálhatnánk sok mindent. Két hét után az egyik üzenetemre nem válaszolt és nem is írt semmit két héten keresztül, ami nagyon rosszul esett mert ezt már egyszer megcsinálta és írtam neki egy üzenetet, hogy ha nem szeretne velem találkozni akkor azt mondja meg, de ne csinálja megint azt mint tavaly. Erre az volt a válasz, hogy nagyon is szeretne velem találkozni csak sok dolga volt. Ezután újra beszéltünk és találkoztunk is februárban. Úgy váltunk el, hogy ő mondta, hogy majd akkor beszéljünk, hogy mikor találkozzunk. Beszélgettünk facebookon és egyszercsak megint nem válaszolt az üzenetemre. És azóta sem ír. Megértettem, hogy nem kellek neki és nagyon rosszul esik, de ettől függetlenül el tudom fogadni. Viszont nem sokára lesz egy koncert amit még vele beszéltem, hogy jó lenne együtt elmenni. Én nagyon szeretem azt a zenekart és az összes ember akit eddig megkérdeztem azt mondta, hogy nem ér rá és mint utolsó lehetőség arra gondoltam, hogy írok neki, hogy eljönne e velem. Csak nem tudom, hogy vajon mit szólna hozza, vagy számomra mennyire lenne megalázó ez a helyzet. De a koncertre meg tényleg nagyon szeretnék elmenni.
2015. ápr. 12. 20:18
 1/6 opened paradise ***** válasza:

Szerintem kicsit az lenne...


Milyen koncert?

2015. ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hiperkarma
2015. ápr. 12. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Túl hosszú... Lényeg? xd
2015. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogy elhívjam e vagy sem a koncertre?
2015. ápr. 12. 21:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Hívd, nem hinném, hogy nemet mond. Ha igen akkor meg ez van, nem dől össze a világ :)
2015. ápr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem bizonyos fokig érdekled, de nem nagyon, szóval jól megvan néküled is. Ha kész helyzet elé állítod a koncerten, főleg egy kis pia mellett, lehet h elszánja magát valamire.. sztem dobd fel neki mint utolsó esély, főleg h már beszéltetek is róla, szóval igy nem olyan ciki minntha a semmiből hoznád fel.
2015. ápr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!