Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit javasoltok? Várjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit javasoltok? Várjak türelmesen a szerelemre és "szenvedjek", vagy keressek addig egy szexkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve nem voltam lánnyal és rettenetesen hiányzik a szex. Az egyéjszakás kalandok és a fizetős lányok nem az én világom, mert fontos számomra, hogy kellően összecsiszolódjak a partneremmel. Viszont egy olyan szexkapcsolatban benne lennék, ahol egy lánnyal kölcsönösen, egymásra odafigyelve kielégítjük egymás igényeit. De attól félek, hogyha találok egy ilyet, akkor vagy nem jön a szerelem, vagy pont akkor jön. Sajnos nem olyan egyszerű összejönni valakivel...

28F



2015. ápr. 13. 15:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Lefeküdni egy vadidegennel miért egyszerűbb? Szerintem sokkal több probléma lehet az ilyen kapcsolatokból. Persze azt csináltok, amit akartok, de én sose feküdnék le egy idegen hapsival,érzelmek nélkül. Azért engem csak érdekel kivel szűröm össze a levet. Ha nincs normális kapcsolatom,akkor senkivel. Persze nem könnyű, de így legalább biztonságban érzem magam valamennyire, egy ismeretlen vagy alig ismert palival nem tudnám.
2016. jan. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen egyetértek az utolsó válaszolóval. Szerintem a szexhez kellenek az érzelmek, másképp ugyanazon a szinten tartanánk, mint a bagzó macskák. Ismerkedj! Ha magad nem tudod eldönteni, hogy komoly kapcsolatot akarsz, akkor nincs magabiztosságod se.
2016. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A párom több évet is kivárt és nem bánta meg. Képtelen volt csak úgy érzelmek nélkül belemenni egy "kapcsolatba" még csókig se! Én nagyon becsülöm ezért és ő is azt mondja megérte a várakozás! :-) Most már esküvőre készülünk.
2016. márc. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

nem tudom. volt olyan, hogy két kapcsolat között kifejezetten kerestem a szexkapcsolatokat, és volt, hogy nem.


egy dolog szól mellette és ellene:


- ha megismerkedsz valakivel, aki igazán érdekel, azonnal megszakíthatod a szexkapcsolatod, hogy ne legyen átverés, és nem kell miatta szégyenkezned. van kockázat benne, igen.


- szexkapcsolatban van olyan, hogy valaki többet akar. szar, ha te vagy az, míg a másik az eredeti feltételeket akarja fenntartani.

2016. márc. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Soha ne mond hogy soha..nem gondoltam hogy sokmindenbe megvàltozik a véleményrm..mindog is csak azzal tudtam elképzelni hogy jo a szex akibe szerelmes vagyok aki elött nincsenek gàtlàsaim stb.aztàn vàrtam vkire 3-4évet majd belàttam hogy hülyitett..most van egy mtàrsi kapcsolatom nem vagyok szerelmes de curva jo vele minden..hülyiteni nem akarom mert passz ő milyen kapcsolatba sorol engem..de igen guri ha akkot bukkan fel akiről lemondtàl màr vagy a nagy ő.. bàr aki ilyen kapcsolatba van könyebben lép mint aki hàzas.. csakhàt a lelkifurka..a màsik lehet többet akart volna..néha azt mondom lehet jobb egyedül..de az ember tàrsas lény..kellenek az érintések az ölelések és a jo szex.
2016. márc. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szoval 3-4évig vàrtam mert vki hülyitett..olyankor vak az ember senki màst nem vesz észre rajta kivül..megérte vàrni ??nem most élj a mànak elvet követem..jo akivel vagyok..de tudom részemről nem lesz több mint baràtsàg extràkkal..kedvelem szeretem jo vele de nem szerelemmel..igaz azt mondjàk az elmulik..tehàt kitudja mi lesz még belőlünk is..soha nem mondom màr hogy soha :) bàr hàzasodni soha többet nem akarok erre tuti mondom :)
2016. márc. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
32%
# 12: A macska legalább nem ítélkezik. Úgyhogy inkább az ő szintjén, mint a tiéden.
2016. márc. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!