Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van, hogy más lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van, hogy más lányok esznek, amit megkívánnak és edzés nélkül gyönyörű vékonyak és meg hiába diétázom és edzek keményen, mindig kövér leszek, megölhetem magam?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 14. 11:51
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
leírtam, hogy kövér vagyok. Mi kell még
2015. ápr. 14. 12:10
 12/41 anonim ***** válasza:

Testsúly/magasság/kor elég alap lenne.

Esetleg mell/derék/csípő méret.

2015. ápr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
98 kiló, 168 centi, lógós mellek
2015. ápr. 14. 12:12
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

Adok pár tippet amivel könnyen lehet fogyni.

1, CSAK TISZTA vizet igyál

2, NE egyél szénhidrátot csak keveset és azt is max lassan felszívódot reggel. Nincs cukor meg gyümölcs.

3, Sétálj napi 1 órát legalább, ha tudsz akkor napi 2x.

4, iktass be valami kis edzést is mellé kis terhelésű aerobik vagy bármi.

2015. ápr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
Ja igen, amit enni kéne azok a fehér húsok, és a zöldség. Ezekből kellene hogy álljon az étkezés meg valami magvak napi 1x a zsiradék végett.
2015. ápr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsöljél mert az sem segít. Nekem van egy ismerősöm, ő minden nap futott 1 órát, vagy 30 percet és lefogyott, és ő is örökölte a géneket, az egész családja, testvérei, apja anyja, nagyanyja kövérek, de ő vékony lett. Mára már férjhez ment és gyereke van. Én meg 170/62 vagyok, normális testalkatú és 3 éve nem találok magamnak párt.
2015. ápr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

Ha diétázol, edzel, régòta, ès nem fogysz, egészségügyi probléma leheta háttérben.

Én se örököltem amúgy jó géneket, ha nem figyelek, pikk-pakk felcsúsznak a kilók. Ha önmegtartóztatok, akkor kinèzek valahogy.

(165/59 most, de 55-90 között voltam már mindenhol.)

2015. ápr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Nagyjából ezt csinálom, mégis alig fogyok. Más lányok meg fele akkorák, mint én és azt esznek, amit csak szeretnének, a srácok meg futnak utánuk. Én sokkal többet dolgozom és szenvedek ezért a ronda külsőért, mint ők a gyönyörűért és engem soha senki nem vesz észre.
2015. ápr. 14. 12:18
 19/41 anonim ***** válasza:
52%

Hát ez tényleg nagyon sok.

De biztosan van valami komoly gond az étkezéseddel. És nem egy banántól vagy egy pohár víztől híztál így meg.

A férfiaknak meg általában a normál testalkatú, nőies nők tetszenek. A nők biztosan sok mindenkire azt mondanák, hogy duckó, aki a férfiak szerint még vékony.

De neked valóban van mit leadnod.

Ne add fel, biztosan sikerülni fog. A vékony lányoknak azért könnyű, mert nekik nem kell leadni egy nagy felesleget, csak megtartani kell a súlyukat, az azért egyszerűbb.

2015. ápr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem értendtippeket kértem, akkor más témában tettem volna fel a kérdést
2015. ápr. 14. 12:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!