Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van, hogy más lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van, hogy más lányok esznek, amit megkívánnak és edzés nélkül gyönyörű vékonyak és meg hiába diétázom és edzek keményen, mindig kövér leszek, megölhetem magam?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 14. 11:51
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
30: Én a válaszod legutolsó részére céloztam. Hogy azoknak tudnék örülni, de lehetetlen. Egyszerre legalábbis. Külön-külön talán...
2015. ápr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

#31: "lehetetlen"


olyan, hogy lehetetlen nem létezik...csak nem akarod eléggé...ez jó kifogás arra, hogy ne próbáld meg elérni...ha elhatározod magad teszel érte akkor eléred!

2015. ápr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Igen, megölheted magad, bár elég nagy hülyeség lenne.


Ne a vékony lányok elleni utálatodra fordítsd az energiáidat, bárki le tud fogyni, ha van elég akaratereje.

(igen, még hormonproblémával is, de azért nem ártana kivizsgáltatnod magadat)


Igen, az élet nem fair, ebben nincs semmi új. Van aki ebben szerencsés, van, aki abban.

2015. ápr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

32:

Nem kifogás.

Túlsúlyosan, elõnytelen külsôvel ment a dolog, a szerelem, kapcsolat.

Lefogytam, emberi kinézetem van (max nem zabálhatok össze-vissza amit akarok, mert hízok), ellenben szerelemre, kapcsolatra képtelen.

Szeretnèm, és mégse. A szex is hiányzik, de érzelem nélkül nekem nem megy.

Úgyhogy nem kifogás, ezeket nem lehet erôltetni. Hiába akarom.

2015. ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
szedj fel egy keveset :P lehet túlságosan lefogytál...nem áll jól...
2015. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
tehát itt kérdezed meg hogy megölheted-e magadat?? csak az akaraterőd fogyott el nem annak az esélye hogy bepasizz, azt már nagyon ügyesen észrevetted hogy vékonyan könnyebb bepasizni de azt nem vetten észre hogy nő vagy, innentől kezdve biztos hogy vannak akik kíváncsiak rád
2015. ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Ha nem működik a diéta, akkor vagy valamit rosszul csinálsz, vagy türelmetlen vagy, vagy pedig tényleg valami egészségügyi gondod van.

Az egyik barátnőmnek is csak orvos által előírt diétával sikerült a fogyás.

Az, hogy keményen edzel, másodlagos. Persze kell a mozgás is, de az étkezés a legfontosabb!

2015. ápr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
61%

Kedves kérdező olyan nincs, hogy diéta és kemény edzés mellett kövér maradsz. Ez egy orbitális bullshit. Én is voltam disznó méretű, szószerint vágósúlyban. Keseregtem jó félévig azon, hogy mekkora vagyok, senkinek se kellek, mindenki a vékony lányokat szereti, stb. Aztán jött a fejlövés. Elhagytam a kenyeret, péksütit, cukrokat az étrendemből. Tésztát is maximum délben ettem de csak kistányérral. És tudod mi történt? 2 hónap alatt 30 kilót ledobtam, mindenféle különösebb mozgás nélkül. Nyavalygással sehová nem jutsz. Nekem is van egy ilyen ismerősöm. Állandóan nyavalyog, hogy kövér, senkinek se kell. Lassan már én hányok tőle, hát még akkor a pasik... mondom a slusszpoént. Még kövéren jöttem össze a mostani barátommal, miután elhatároztam, hogy elég volt az önsajnálatból.


Előbb a lelkedet rakd rendbe, aztán jöhet a test. Anyukám azóta is azt mondja rajtam az a 40 kiló plusz (még 10et leadtam 2 év alatt) bánatháj volt és el is tűnt ahogy elmúlt az állandó rosszkedvem.

2015. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 Bence_ ***** válasza:

"Előbb a lelkedet rakd rendbe, aztán jöhet a test."

Gratulálok, hogy meglépeted! Ügyes vagy.

2015. ápr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 Bence_ ***** válasza:

Utolsónak

Minden boldogság bátorságból és munkából fakad. (Balzac

2015. ápr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!