Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van, hogy más lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van, hogy más lányok esznek, amit megkívánnak és edzés nélkül gyönyörű vékonyak és meg hiába diétázom és edzek keményen, mindig kövér leszek, megölhetem magam?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 14. 11:51
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Akkor menj el orvoshoz és vizsgáltasd ki magadat, lehet a hormonjaiddal van baj.
2015. ápr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
voltam
2015. ápr. 14. 12:21
 23/41 anonim ***** válasza:

Mi csak próbálunk segíteni, mert valamit rosszul csinálsz, ha nem mennek le a kilók.

De akkor a kérdésedre a válasz: akkor öld meg magad ha ennyi eszed van.

2015. ápr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudom hogy miért írod ki a így a kérdést.

Mond azt hogy pasik akarsz, de az alakod miatt nem jön össze.

2015. ápr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

igazából már megszoktam, hogy vékony vagyok...vannak előnyei és hátrányai is...pl amikor télen a hideg szél a hasamnál fúj és a gerincemben érzem nem valami jó...közlekedési sebesség elég gyors ami néha előny néha hátrány...


hidd el a pluszoknak is vannak előnyei...csak te nem veszed észre őket...különben is ha akarsz változtass rajta...én amikor akartam változtattam a tömegemen...58 kilóról 70-ig felmentem 1.5 hónap alatt egy gyógyszeres étvágy növeléssel, aztán visszaálltam normál üzemmódra és 2 hét alatt nagy része le is ment...


van ami ellen nem tudunk tenni, vagy túl sok energiába kerül és talán nem is éri meg...


mi az ami a legjobban hiányzik? barátok? szerelem? társ? szex? vékonyság? azt enni amit akarsz?

2015. ápr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
49%
ha nincs hormonális baj, akkor pedig bizony az étkezés/mozgás a gond. sok olyan embert ismerek, aki elmondása szerint alig eszik, pedig ez nem teljesen így van
2015. ápr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Ezekkel így, utolsó, ahogy leírtad, én kiegyeznék :D de nem kaphatom meg....
2015. ápr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Kiadsam333nak írtam, bocsi.27.
2015. ápr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 Bence_ ***** válasza:

Jól írják! Diétával, mozgással fogynod kéne.

Ha nem fogysz akkor orvos.

Személyiséged miatt nincs pasid. "szenvedek ezért a ronda külsőért, mint ők a gyönyörűért és engem soha senki nem vesz észre." Elgyötört lelkű, irigy, kesergő, ronda emberrel ki akar kapcsolatba kerülni?

2015. ápr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
#27 csapd hozzá még a hiperaktívságot és a figyelem zavart :D jobban örülnék ha nagyobb energia tartalékkal lehetnék hiperaktív :D sok cukor kell az agyamnak, mert szellemi munkát végzek, tuti gyorsan lefogyasztanék egy 100 kilós testet a saját étrendemmel és hiperaktívságommal :D de azzal gazdálkodom ami van, 63-65 kiló :D
2015. ápr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!