Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A külső vagy a belső értékek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külső vagy a belső értékek a fontosabbak?

Figyelt kérdés

pl a külsejébe szerettek bele valakibe vagy a lelkébe?

Mi az ami egyáltalán nem tetszik pl ha a lány nem tökéletes vagy fordítva..

meg miért adta ki valaki magát másnak mikor valójában nem ő az és én megkedveltem neten keresztül végig hazudott és továbbra is tagadja hogy ő nem az akinek mondta magát...hogy lehettem ennyire naiv?


2015. ápr. 15. 11:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Belsőbe szeretünk bele, a külsőt csak dugnánk! Senki se tökéletes! Nem tudom, a hölgyek eléggé naivak!
2015. ápr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nekem is-is. De a külsőből elég egy átlagosan szép 10/6,5-7, inkább legyen a személyiségében valami egyedi.
2015. ápr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Hatarozittan a belso. Ha a kulso szamitana, akkor az csak szexkapcsolat lehetne. Legjobb, ha megvan mindketto persze.
2015. ápr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Szvsz egy ember 4 alapból épül fel:

-Racionalitás

-Emocionalitás

-Test

-Lélek


Hogy hogyan érzi magát valaki vagy hogy mások hogyan néznek rá mind a 4 befolyásolja, tehát nincs fontosabb vagy kevésbé fontos csak más.

2015. ápr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Belső, belső, belső. Nézegethetem a csinos kis pofikáját az illetőnek, azzal hosszútávon sokra nem megyek. Jó, fogjon meg a külseje is valamiben, de nem válogatok annyira.


Neten keresztül minden zsákbamacska... sajnálom.

2015. ápr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
beleszerettem egy olyan képbe ami nem is ő vagyis egy másik valaki.. :(
2015. ápr. 15. 11:25
 7/25 A kérdező kommentje:
a külsejébe és a belsejébe is beleszerettem de nem tudom valójában milyen a külseje..mert ugye nem 100% amit állít.
2015. ápr. 15. 11:29
 8/25 anonim ***** válasza:
A belső sokkal fontosabb de ha valaki ilyet tesz, az nagyon kiábrándító, hogy végig hazudott és nem volt őszinte.
2015. ápr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

igen és nem csak nekem másoknak is ugymond szerepet játszik egy másik ember személyiségét veszi fel.

na ez beteg?

2015. ápr. 15. 11:33
 10/25 anonim ***** válasza:
9: Igen ez egy betegség.
2015. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!