Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélek, ha egy okos lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélek, ha egy okos lánynak bejönnek a néger fiúk?

Figyelt kérdés
Nem azok a nagy és kigyúrt gorillák, hanem akiknek cuki arcuk van. Tetszik a kisfiús arc, meg valamiért a bőrszínük is, de ettől függetlenül a fehér fiúk is bejönnek, de senkivel sem feküdnék le, csak kapcsolatban. Nem az a 'minden hétvégén síkrészegre iszom magam' típusú lány vagyok, hanem fontos a tanulás, egyetem, ilyesmik, hülyékkel össze sem jönnék. Vagy az jobb, ha ugyanúgy okos lány, de bármelyik fiút simán lepippantana vagy le is feküdne akárkivel? 18/l
2015. ápr. 15. 18:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
én rasszista vagyok szóval igen elítéllek mint az összes többi rasszista is de hülye vagy ha mások véleménye érdekel
2015. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
18%
Csak az ítélne el,aki rasszista.(tehát buta)
2015. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
15%

Kalandnak jók lehetnek a szerecsenek, de komoly kapcsolatra, családapának sokkal nagyobb részük alkalmatlan, mint a fehéreknek. Alig-alig akad pozitív példa, aminek elsősorban a kultúrális különbségek az okai. Nagyon lazán veszik a kapcsolatokat sokkal inkább megvezetnek mint a magyar vagy európai kultúrkörben nevelkedettek.

Szerecsen férjem volt.

2015. ápr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
A kultúrális különbségeknek nincs köze a rasszizmushoz. Sajnos ma Magyarországon el kell fogadni, hogyha kapcsolatba lépsz egy szerecsennel, akkor a többségi társadalom tagjai megbélyegeznek. Talán még annál is rosszabb a társadalmi megítélése, mintha magyarként egy cigánnyal kavarnál.
2015. ápr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
mi az, hogy szerecsen? és ha a fiú szülei nem afrikából, hanem európai országból származnak?
2015. ápr. 16. 16:49
 16/22 anonim ***** válasza:
EGy kis mudhsark madness, kell is nektek. Én őszinte leszek, nem jönnék össze olyan nővel, aki előtte négerrel volt.28/F.
2015. ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"okos"


Az a lány NEM okos aki "szerecsnekkel" jönne össze!


Komolyan ez kell neked?


[link]

2015. ápr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
19%
Tehát lepontoztatok. Szörnyű,hogy ilyen előítéletes, egy fajt egy kalap alá vevő BUTAAAAAAAAAA emberekkel teli világban élünk. Remélem titeket is elítélnek majd csak azért mert hosszú a hajad, túl alacsony/magas vagy, 3 mellbimbód van vagy akármi olyanért ,ami nem befolyásolja ,hogy milyen jó/rossz ember vagy valójában,csak így születtél..
2015. ápr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Imádott etnikumod és tetteik. Csak annyit kérek, hogy linkeljen ide egy négerimádó egy olyan oldalt, ahol a fehér férfiak által elkövetett, meggyalázott FEKETE nőkről adnak leírást. köszönöm


[link]

2015. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Istenem:D Azért mert vannak négerek,akik bűnözők akkor már nyilván az összes egy mocskos g*ci,mi?:D

Mellesleg az,hogy valaki lehordja a rasszistákat ,az még nem jelenti azt,hogy elnézi azokat a bűnöket,amiket egy "másik" csoport követett el.(jelen esetben a négerek)

De hát nyilván ha egy fehér ember követ el bűnöket (mert elkövet ugyanúúúúúgy) az nem számít, arra nem mondod hogy nézd már a tetves fehér megölt egy embert..

Épp ez a lényege az egésznek,hogy NEM egy csoportot,fajt kell elítélni rögtön, hanem csak azokat a konkrét személyeket,akik elkövettek valamit. Nem értem miért nem fogják fel ezt az emberek.

2015. ápr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!