Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélek, ha egy okos lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélek, ha egy okos lánynak bejönnek a néger fiúk?

Figyelt kérdés
Nem azok a nagy és kigyúrt gorillák, hanem akiknek cuki arcuk van. Tetszik a kisfiús arc, meg valamiért a bőrszínük is, de ettől függetlenül a fehér fiúk is bejönnek, de senkivel sem feküdnék le, csak kapcsolatban. Nem az a 'minden hétvégén síkrészegre iszom magam' típusú lány vagyok, hanem fontos a tanulás, egyetem, ilyesmik, hülyékkel össze sem jönnék. Vagy az jobb, ha ugyanúgy okos lány, de bármelyik fiút simán lepippantana vagy le is feküdne akárkivel? 18/l
2015. ápr. 15. 18:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
84%

Ne keverjétek a dolgokat. Papíron lehet egyenlőnek nevezni a szerecseneket és a fehéreket, de a gyakorlat nagyon is mást mutat. Szerecsen férjem volt, ezért behatóan ismerem a közösségeik működését.

Nehezen tudnak elvonatkoztatni a saját megszokott normáiktól, amiből következik, hogy kevésbé tartják be a befogadó országok jogszabályait, társadalmi normáit. Könnyebben követnek el bűncselekményeket illetve vétenek a társadalmi normák ellen, mert a büntetést nem élik meg tragikusan. Ez társadalmi státuszuktól független.

Ezzel együtt kell élni és természetesen van egy rakás jó tulajdonságuk is. Minden nőnek, aki szerecsen párt választ tisztában kell lennie az érem mindkét oldalával, mielőtt elkötelezi magát. Sajnos sok naív csajszi van, aki csak a jót látja -én is ilyen voltam 10 éve- aztán csúnyán padlóra kerül, ha egyáltalán túléli.

Nyilván aki szerecsen pasi után érdeklődik, az is kifejezetten a bőrszíne miatt teszi. Ezért álszentség és marhaság, ha azt írjátok, hogy nincs különbség a két szín között.

2015. ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Az okos lány itt megnézheti, hogy a világ melyik részén élnek a buták:

[link]

2015. ápr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!