Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lany aki tetszik,...

Van egy lany aki tetszik, beszelgettunk facebokon, meg mondtam hogy szivesen megismernem. De valamit nem ertek?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap pont osszefutottunk egy boltba,ahol o a baratnoivel volt,es en egyedul.O megismert engem egybol,direkt ugy akart csinalni hogy ne vegyen eszre,aztan koszontem neki,o is koszont es el kezdett mosolyogni de azt se felem tette hanem felre nezve.A baratnoi is megneztek engem,biztos elmondta a csaj akinek koszontem hogy mi beszeltunk fb n meg minden..Szerintetek tetszem a csajnak?
2014. jún. 21. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát vagy szégyellős vagy pedig nem igen jössz be... Sajnos van ilyen :S
2014. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sztem van nála esélyed...neked tetszik ő?:D
2014. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja bocs nem figyeltem a kérdésedre...
2014. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Ajaj, ha hordába verődnek a csajok, az nem túl jó jel. Ilyenkor nagy esély van rá, hogy elhordanak mindennek maguk között, teljesen mindegy, hogy valamelyiküknek is rokonszenves vagy... a csordaszellem teszi ezt velük.
2014. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Ja, elfelejtettem írni, hogy Szörnnyella De Frász nagypapája vagyok. :)
2014. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
HAGYÁL MÁR BÉKÉN TE SZERENCSÉTLEN......KI NE MERJÉL ÍRNI EGY KÉRDÉST RÓLAM MEGINT.......MERT ÉN NEKED MEGYEK ÉS NEM VAGYOK GYENGE RI_BANC,TE IDIÓTA.....HOL LAKSZ?
2014. jún. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
s ha odamentem volna es beszelgettem volna az jo otlet lett volna?
2014. jún. 21. 19:43
 8/11 anonim ***** válasza:

El is hívhattad volna vhova akkor:D

Az #5nek meg üzenem,h NEM KÉREK PRIVIT,SE KÉRDÉST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014. jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Drága kis unokám, tőlem egy kulturálatlan privátot sem kaptál, de a szüleidnek megköszönöm, hogy a protézist behozták ma. :) Elfelejtettem mondani nekik, hogy megnevelhetnének, mert kritikán aluli a viselkedésed. Csókol: nagyapád.
2014. jún. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hagyál már béken te agybajos vénf_asz......nem vagy normális,miért pont engem basz_tatsz?
2014. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!