Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyeeek? Nem tudom es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nono0328 kérdése:

Mit tegyeeek? Nem tudom es mar nagyon regota szenvedek es nem birom

Figyelt kérdés
Van egy srac akivel egy eve volt valami de aztan felt es abba akarta hagyni. Az elejen bantott sokat de aztan mindig bocsanatot kert en meg mindig megbocsajtottam. Neha olyanokat irt hogy amibol az jon le h jarjunk megint de aztan meg irta hogy ez nemmegy neki tovabb es ezek utan szonten megbantott en sirtam aztan kibekultunk es kezdodott elorol. Most mar vissza se ir es ha vissza is ir akkor vagy nagyon bunko vagy hazudik nekem. Es Sirok es sirok es mit csinaljak? Hagyjam vagy kuzdjek meg? Mar nem birom sokaig lelkileg nagyon rossz :( bocsanat a helyesirasert es koszonom elore a valaszt :/ :)

2015. ápr. 16. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ès lèpj tovább.Keress mást valahogy próbáld meg elfelejteni most nehèz, de idővel jobb lesz. ;) :)
2015. ápr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!