Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdhetek ezzel, ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdhetek ezzel, ha így szenvedek?

Figyelt kérdés

A történet a következő. Megismerkedtem egy férfival, fülig szerelmes lettem belé, évekig együtt voltunk és terveztünk (vagy legalábbis próbáltunk), de én nem tudtam elfogadni a káros szenvedélyét (light-osabb dorogok, csak hogy képben legyetek). Sosem tudtam lenyelni, de küzdöttem az elfogadásával, mert nagyon szerettem őt. Végül az egészségem kárára ment, nem tudtam nyugodtan aludni, féltem és féltettem, így inkább elhagytam.

Fél évvel később összefutottunk véletlen, váltottunk néhány szót és úgy álltunk egymás mellet akkor abban a pillanatban, mintha el sem telt volna az a fél év. Próbáltam a szőnyeg alá söpörni és túllépni, de egyszerűen nem megy. Tegnap ismét összefutottunk, meghívott egy kávéra, majd az egész estét átbeszélgettük. Hajnali 2-kor döbbentünk rá, hogy ideje lenne hazamenni. Ő sem tudott még mindig tovább lépni és énsem, mindketten szenvedünk, de nem akarok félelemben élni, ő pedig úgytűnik nem képes megváltozni. A válasza mindig az, hogy "semmi sem tart örökké", ő is abba fogja egyszer ezt hagyni. Ez engem nem kifejezetten nyugtat meg.

Erős nőnek tartom magam, de egyszerűen nem tudok tovább lépni, ha találkozunk újra és újra megdobban a szívem, elborít a rózsaszín köd még másfél évvel azután is, hogy szinte egyáltalán nem tartottuk a kapcsolatot. Teljesen kibuktam, fogalmam sincs mit tehetnék. Fogadjam el olyannak amilyen? Vagy próbálkozzak továbbra is az elfelejtésével? Úgyérzem Ő lenne a nagy Ő, ha nem lenne ez a kis bibi...

Ti mit tennétek?



2015. febr. 22. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt irod: ő is abba fogja EGYSZER ezt hagyni.

Akkor majd keressen fel EGYSZER. Ez a legjobb amit tanacsolni tudok. Addig pedig eld az eleted nelkule. Tudom, nem egyszeru de nem kinozhatod magad azzal, hogy folyamatosan aggodsz.

2015. febr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Nem írod milyen idős vagy, de ez egy max. 12 éves libára vall.

Amúgy, az "egyszer" azt jelenti: soha.

2015. febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell elfogadnod a drogokat. Nagyon kevesen tudják elfogadni, akik igen, azok általában küzdöttek már vele, és még használják (ha leálltak volna, akkor a másiktól is elvárják), vagy abszolút felelőtlen a hozzáállásuk. Ez nem dohányzás vagy alkalmi iszogatás, hanem törvényellenes és egészségtelen dolog. Amennyiben a srácnak nem érsz annyit, hogy téged válasszon a drog helyett, felejtsd el őt. Egész életedben csak második voltál, simán hagyta, hogy rámenjen a függősége miatt a kapcsolatotok. A legtöbb férfi és nő nagy Ő "kis hibával", amit az ember nem tud elfogadni, pedig ha az az apróság nem lenne.. Nincs közös jövőtök, és valószínűleg lecsúszott ember lesz belőle, akár mellette vagy és tönkremész te is, akár nem. Ő már választott.
2015. febr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megy az idő neked is. Ha újra összejöttök, összeköltöztök x idő után családtervezés is szóba fog kerülni.

Ha újra egy pár lennétek és idővel házasságot, gyereket terveznétek mi lenne? Izgulnál hogy apuka mikor tér át nehezebb drogokra, izgulnál a ráköltött pénz miatt, izgulnál a gyerekedért, várandósan pedig izgulnál hogy a drogos apukától lesz-e bármi testi problémája a születendő gyerekednek?

Gondolom ha összejössz vele, nem egy-két évre terveznéd a kapcsolatotokat.

2015. febr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!