Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok társaságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok társaságban pisilni? 23F

Figyelt kérdés

Szia.


Képzelj el egy férfi mosdót, 6 piszoárral, amely bal szélén állok. Ha valaki beáll a jobb szélére, én már nem tudok elkezdeni pisilni. Szégyenlős nem vagy egyáltalán, nem tudom miért van ez. Ha az erdőbe vagy egy fesztiválon többen pisilünk, akkor sem tudok. Ahogy lelépnek, vagy jól arrébb állok, már megy a dolog.


Mivel lehet ezt a dolgot fejleszteni, hogy ne zavarjanak? Annyira kellemetlen sokszor. Sok ilyen fiú van, mint én?


Köszi!!!


2015. ápr. 17. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Hogyan lehet fejleszteni? :D

Amikor elmész könnyíteni magadon, mindig vigyél magaddal nézőközönséget. Ha nagyon kell, akkor úgyis menni fog és megszokod.

2015. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Képzeld el, hogy nincs a közeledben senki
2015. ápr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy. Képzeld el a forditottját!:-)
2015. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Húzd el a wc-re menést addig, amíg már majd' szétrobban a húgyhólyagod. Akkor nem sokat fogsz agyalni ezen.


15/L

2015. ápr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne használd a piszoárt. Menj be a zárt részbe.
2015. ápr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
veszel egy nagy levegőt, kifújod és kész. :D
2015. ápr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!