Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az, hogy úgy érzem pisilni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy úgy érzem pisilni kell utalhat arra, hogy közeleg az orgazmus?

Figyelt kérdés
18 év alatt még soha nem volt orgazmusom, és mindig mikor jobban élvezem, olyan érzésem van mintha pisilni kellene, ezért lelassítunk. De akkor el is tűnik, hirtelen már nem is kell pisilni..Létezik, hogy valójában az orgazmus közeledtét érzem így, és folytassuk nyugodtan? Egyáltalán be lehet pisilni orgazmus helyett, mert olyasmiről is olvastam, hogy nem lehet. Elég ciki lenne bepisilni :)
2015. febr. 19. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

de be lehet pisilni

nem ciki

2015. febr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
A fiúk tényleg nem tudnak bepisilni, amikor áll a farok, vagy legalábbis elég nehéz és néha fájdalmas is. A merevedés valahogy lezárja azt a csövet. A lányokról nem tudok nyilatkozni.
2015. febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elég nehéz bepisilni olyankor, hasonlóan működik ez a rész, mint a férfiak esetében (akiknek álló farokkal elég nehéz vizelni...).

Egyébként a vizelési inger igen is az orgazmus előjele! Szóval nyugodtan folytassátok!

Egy tanács: első körben az lenne a leghasznosabb, hogyha magadnak próbálnád elérni az orgazmust. Így nem lesz benned az aggodalom, hogy mi van ha tényleg bepisilsz (amúgy nem fogsz), és valóban kiismerheted a testedet, megtapasztalhatod, hogyan jutsz el az orgazmusig. Onnantól már a partner számára is könnyebb ezt elérni :)

2015. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
egyáltalán nem nehéz álló farokkal vizelni. csakhát nem "előnyös"
2015. febr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
Be lehet... Én is be szoktam. :D Nekem élvezte a (volt)párom. Nem tartottam cikinek amúgy :)
2015. febr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. febr. 19. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!