Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki csak a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki csak a helyes pasikkal szeretne foglalkozni, az felszínes?

Figyelt kérdés
Megkaptam már, hogy felszínes vagyok, de nem tehetek róla, a helyes pasikat szeretem, és csak velük tudok elképzelni párkapcsolatot. Ez felszínesség?
2015. ápr. 18. 12:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

ha egyszer a szexikre buksz az miért lenne baj?

velem is ez van

2015. ápr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Titusztitusz ***** válasza:
Nem az...Csak IGÉNYESSÉG...
2015. ápr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem basszus, fogalmad sincs mi az a felszínesség.


Az a felszínesség, ha CSAK az érdekel.

2015. ápr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Csak előbb legyél szép-.-
2015. ápr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
nem, ez realitás. mindenki rájuk bukik csak valaki kevesebbel is beéri. bár mondjuk ha a helyes alatt jóképűt értesz, az nem minden nőnél prioritás, sokaknál az összkép számít inkább. testalkat, arc, öltözködés, igényesség... meg persze a pénz. ugye. az már inkább felszínesség, ha valakinek csak a pénz számít, de még az se egyértelműen, hiszen ez is csak egy biológiai ösztön
2015. ápr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Ezt gondolom az elkeseredett pasik mondjak. En sem tudnek osszejonni egy szamomra egyaltalan nem szimpatikus lannyal, meg ha akarmilyen kedves es fantasztikus tulajdonsagokkal rendelkezik. Es epp ezert nem is hibaztatom azokat a lanyokat sem, aki a kulsom miatt nem jöttek vagy jonnenk ossze velem, ez igy fair szerintem. Mindenki a tokeletes, a nagy őt keresi, es ha neked a nagy ő helyes kell legyen, akkor nyilván azok tarsasagat keresed. Szoval szerintem ez egyaltalan nem egy felszines dolog.
2015. ápr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát lehet
2015. ápr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

Igen, az. Tudod, egy párkapcsolat azért marad párkapcsolat, mert a belső összeköti az embereket. Valószínűleg senki nem alakítana ki párkapcsolatot egy olyan emberrel, aki bár kívülről helyes, de belsőleg bunkó, buta, flmegma, etc.

Szóval ha te csak egy "külsővel" akarsz párkapcsolatban élni, akkor hajrá. Mert semmi egyéb tulajdonságot nem írtál.


Persze nyilván kell külső vonzalom is, de az még nem azt jelenti, hogy a másik helyes vagy szép,csak megfog benne valami. Ez a különbség.


Amúgy ne aggódj, nem vagy egyedül, sok ilyen lány van...

2015. ápr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%

Mindenki a számára tetsző emberekkel kezd. Neked lehet, hogy helyesek, másoknak meg nem.


Ez nem felszínesség.

2015. ápr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A felszínesség, ha mindenféle gáz, tróger emberrel összejössz, csak azért mert helyes, meg ha van két helyes pasi az egyik helyesebb, de bunkó mondjuk a másik is helyes de nem annyira, viszont sokkal normálisabb és te a bunkót választod mert helyesebb.


Nem az a felszínesség hogy olyannal vagy aki tetszik, ezzel mindenki így van. :D

2015. ápr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!