Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki csak a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki csak a helyes pasikkal szeretne foglalkozni, az felszínes?

Figyelt kérdés
Megkaptam már, hogy felszínes vagyok, de nem tehetek róla, a helyes pasikat szeretem, és csak velük tudok elképzelni párkapcsolatot. Ez felszínesség?
2015. ápr. 18. 12:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha csak azt néznéd, hogy az adott pasi, hogy néz ki, akkor az lenne, ha ez csak egy kikötés és azon belül számít azért a belső is és ugyanúgy nem jönnél össze egy jóképű bunkóval, akkor csak nagyok az igényeid, amivel semmi gond nincs. Én sem tudnék összejönni egy olyan lánnyal, aki iránt nem érzek legalább egy minimális testi vonzalmat.
2015. ápr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Minden nő ilyen,és pontosan ez a baj.Nem az a baj,hogy olyannal akarsz együtt lenni,aki tetszik.Mert ez elfogadható lenne,ha nem csak rájuk bukna az összes nő.

Ez kb. a férfiak felső 5-10%-a,aki ilyennek született alapból.Na most amit nem is tudsz megválasztani az életedben,hogy milyennek születsz,azon múlik az egész életed.Szerinted ez így jó,és megfelelő?

És ettől függ az is,hogy valaha lesz-e párod vagy sem.

Pontosan ez a baj,hogy én is hiába adok magamra,hiába van bármilyen pozitív tulajdonságom,a nők semmibe néznek,mert nem születtem helyesnek,és ezáltal még esélyt sem kapok semmire,pedig csúnya sem vagyok igazából,átlagos kinézetem simán megvan,plusz adok is magamra ápolt vagyok.

23/F

2015. ápr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A "foglalkozni" szócska alatt mit értesz? Csak olyannal jönnél össze. vagy csak a helyes srácokat vennéd emberszámba (pl ha udvarias veled valaki, tehát előre enged a boltba a pénztárhoz, buszon vagy egyébb màshol; akkor te csak a helyespasiknak köszönöd meg?
2015. ápr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Helyes pasik közeledését fogadom jó néven. És toleránsabbak vagyok néhány dologra, amit ők tesznek, vagy mondanak. Megengedek nekik olyanokat, amit kevésbé helyeseknek nem.
2015. ápr. 18. 13:23
 15/19 anonim ***** válasza:
Megengedsz? Miket engedsz meg? Hogy megdugjon? Nyilván ha valaki nem tetszik, akkor nem fog ez megtörténni..
2015. ápr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Bókokat, hogy fogdossanak, esetleg elnézőbb vagyok, ha megbántanak.
2015. ápr. 18. 13:30
 17/19 anonim ***** válasza:
Írj csak még! haladunk a felszínesség felé:D
2015. ápr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
79%

Hogy fogdossanak? Áá te nagyon legalja kategória lehetsz.

Hozzád se nyúlnék.

2015. ápr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Felszínes vagy. Te leszel az aki 35 évesen férfi nélkül fogsz egyedül élni.
2015. ápr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!