Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok pár tippet?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel találkozgatok, nagyon bírjuk egymást,de nem lép egyikünk sem(számotokra lényegtelen okokból...) és szeretném kicsit észhez téríteni. Nem megszívatni akarom, csak elérni hogy "rajongjon" jobban értem, és ő keressen, ő írjon, ő hívjon és ne a büszkesége és a makacs feje gátolja őt az érzelmeiben. Nem varázslatot várok,csak pár trükköt, amivel egy lány felkeltheti a pasi figyelmét, és a pasi akár még komolyan is kezdi gondolni a lánnyal a dolgot.
2015. ápr. 18. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tűnsz szimpatikusnak.
2015. ápr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Senki sem kérdezte, hogy szimpatikus vagyok-e :)
2015. ápr. 18. 23:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a fiúk többségénél úgy múkszik,hogy ha egy lány nem kelti fel első pillantásra a fiú érdeklődését,akkor később nehezen érheti el(vagy talán nem is lesz képes erre)
2015. ápr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elértem, de ahogy azt leírtam van pár ok ami miatt nem szeretne komolyan közeledni + büszkesége. Szeretném hogy pár trükkel elérjem azt is, hogy leadjon a büszkeségéből és végre lépjen.
2015. ápr. 18. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!