Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet túllenni viszonza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túllenni viszonzatlan szerelmen?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj, és megkeseríti az életemet :'( Nincs egy barátom se, aki mellettem állna, nincs senki :'(
2015. ápr. 19. 00:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nyugodj le, és ismerkedj.
2015. ápr. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem megy az ismerkedés :'(
2015. ápr. 19. 00:32
 3/20 A kérdező kommentje:
2 hónapja már. Egy találkozót sem sikerült összehozni. Barátit sem, semmit sem :(
2015. ápr. 19. 00:32
 4/20 anonim ***** válasza:
Akkor az olyanon hogyan tegyem túl magam, ami nagyon is viszonozva van, de a körülmények nem adottak, hogy együtt legyünk, így hellyel-közzel közös megegyezés alapján hagytuk az egészet a p*csába?
2015. ápr. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Ugyan így vagyok... Beszélgess vele nagyon sokat.de ne sajnáltasd magad.ne lásson gyengének.ritkán hozd fel neki hogy még szereted. Én ezzel a stratégiával csinálom kb. 2 hete és, kezdem érezni hogy megbánta a szakitást
2015. ápr. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
NEM SZAKÍTÁS!!!
2015. ápr. 19. 00:47
 7/20 A kérdező kommentje:
ja bocsi.. 2 hónapja volt a vallomás. Előtte is már... kb fél éve van ez :S csak 4 hónapig még reménykedtem, hogy lehet valami :'(
2015. ápr. 19. 01:01
 8/20 anonim ***** válasza:

Nem is kell, hogy melletted álljon bárki is, mivel az érzéseiddel csak Te tudsz mit kezdeni. A módszer meg: Veszel egy nagy levegőt, és lezárod a dolgot egyik napról a másikra. Előre szólok, akármelyik nemhez tartozol, papírzsepit készíts be, és számíts arra is, hogy 1 hétig nemigen fogsz eleget aludni. Ha eddig nem tetted, kezdj el edzeni, futni, vagy bármit, amivel oldhatod a feszültséget. Ja, és ne engedj a gyengeségnek, és beszélj a másikkal, klönben hiába szenvedtél.


Nekem 3x bevált.

2015. ápr. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
beszéljek Vele? :'(((((
2015. ápr. 19. 01:22
 10/20 anonim ***** válasza:
Még mielőtt elfelejtenéd? Rajtad múlik. Ha kibírod, és nem akarod, hogy megsértődjön, akkor igen. Ha nem vagy biztos abban, hogy kibírsz egy ilyen beszélgetést személyesen, akkor viszont ne kezdj bele, mert hatalmas bukás lesz belőle.
2015. ápr. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!