Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar engem egy fiú sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar engem egy fiú sem?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és akár hiszitek akár nem, nem a külsőmmel van a baj. Ezt már barátnőimmel is tisztáztam, meg fiú barátaim is mondták, hogy nem értik, miért nincs barátom ( ÉS MÉG SOHA NEM VOLT!), amikor ilyen ,,szép" vagyok. Inkább zárkózottabb típus vagyok, de igazából bárkivel elbeszélgetek, ha kell. Ráadásul olyan típus vagyok, akinek nem a külső számít, hanem a belső. Nem érzem magam prűdnek, az elvárásaim nem magasak. Lassan esek szerelembe, sokat olvasok, de azért néha bulizni is eljárok a barátaimmal. Inni nem szoktam, meg semmi olyan durva dolgot nem csinálok, mint más lányok részegen. De ha elkezdek megismerni egy fiút, akkor valahogy sosem keltem fel az érdeklődését, pedig nem hiszem hogy olyan unalmas lennék... Szerintetek mi lehet a baj?

2015. ápr. 20. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:

mi az érdeklődési köröd?

hogyan néz ki egy átlagos heted?

milyen vagy a fiúk társaságában?

2015. ápr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kérdésedre a válasz a kérdésedben:

"Inkább zárkózottabb típus vagyok"

OK, hogy a fiú csábítsa el a lányt, de kell a visszajelzés is. Az pedig csak úgy megy, ha megnyílsz, és ha szimpatikus és randiznál vele akkor kapna tőled valami visszajelzést, hogy érdekesnek találod, hátha elhív randizni.

2015. ápr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Írj
2015. ápr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Rock, motorok, sport, elvont könyvek filmek. Ilyenek pl amiket Tim Burton rendezett. Fiúk társaságában mosolygós vagyok. Néha odalökök egy két poént amin nevetnek de más lányok se beszélnek hozzájuk többet. Amikor kettesben vagyok valakivel, akkor persze nem vagyok kuka, nevetünk, meg rendesen beszélgetünk.

Minden nap edzek, suli nagyon sok időt elvesz. Péntekenként a barátaimmal vagyok.

2015. ápr. 20. 16:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedjünk....
2015. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pedig nem vagy begubózódva...nem lehet, hogy azért nem kezdeményeznek mert "túl jó vagy"? a suliban pl a suli egyik legjobb csajának nem volt senkije, mert nem mertek felé nyitni, pedig nagyon kedves rendes lány volt és szeretett volna barátot...
2015. ápr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egy kep privibe es eldonthetnem hogy a kulsovel van e baj.

(tul jo/nem eleg jo)


ha nem akkor a belso is lehet. pl. inkabb teso kent latnak a fiuk. lehet nem vagy eleg noies.

vagy egyszeruen rossz a tarsasag ahol vagy.


rengeteg oka lehet.

18/f

2015. ápr. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Igen.

Hiába vagy szép ha nem olyan a kisugárzásod.

2015. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!