Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van itt ennyi rosszindul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ennyi rosszindulatú ember?

Figyelt kérdés

A többinél nem látok ilyesmit, de itt elkeserítő, mik vannak :( Pl most is láttam egy kérdést, egy lány írta ki, aki fogyott és emiatt lógnak a mellei, erre olyan hozzászólások vannak, hogy:

"ha felcsapsz a fejedre egy zacskót vagy egy kfc-s vödröt (gondolom amúgy is sokat zabálsz ott) akkor nagy fujjogva hányásomat visszafojtva megb_sználak"

Miért csinálják ezt az emberek? Így is annyi az önbizalomhiányos, aki úgy érzi, hogy ő teljesen értéktelen, miért kell másoknak fájdalmat okozni?


2015. ápr. 20. 17:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert megkeseredettek az ilyenek, a saját nyomorukat máson kell levezetniük.
2015. ápr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Azér' sok a kamu bizonytalan is akik utána kiraknak 1-1 agyonmódosított/javított képet és várják a tapsvihart, ilyen kamu szemérmeskedéssel.
2015. ápr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Azért kérlek szépen mert ma már nincs jó modor, csak pár embernél, a barom többség mellett, pedig nem lehet a normális egyéneket megtalálni..

Elkorcsosodott világban élünk emberek..

2015. ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Még egy önértékelési zavarral küzdő kérdező...
2015. ápr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Figyelj, akinek önértékelési problémái vannak, az nem az ilyen trollkodók miatt van.

A troll a legőszintébb állatfajta az interneten. Ő leírja a sztereotípiáit amik gyötrik, leírja a félelmeit, leírja a saját kis belső harcát is azzal ami művel.

Ha magadra veszed akkor pont olyan vagy mint a kis nyuszi aki a homokba dugta a fejét és így feltárta a seggét a troll meg jól megbassza.

A nyuszika meg csodálkozik hogy fájó segglyukkal nem kap levegőt és a trollt szídja amikor ő tárta fel a kis segglyukát :) remélem mostmár érted.

2015. ápr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
5.:nem, nem értem. Például nem értem, miért írta az az illető is azt a megjegyzést, amit a kérdésembe is bemásoltam.
2015. ápr. 20. 18:06
 7/21 anonim ***** válasza:
45%
Mondjuk, mert a mai nők, akkora bunkók, és olyan hatalmas az egójuk, hogy direkt jócselekedet azt rombolni. Mondhatni társadalmi kötelesség. Idejön, a tipikus liba és elvárja, hogy legyen agyonajnározva, ráadásul az esetek 95 százalékában olyanok kérdeznek ilyen baromságokat, akik jól néznek ki. A kérdés célja egőépítés semmi más. Hát azt nem fogja megkapni.
2015. ápr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
7.: nem lehet általánosítani, igen, van egónövelő hülye pcsa, de sok nem az.
2015. ápr. 20. 18:15
 9/21 anonim ***** válasza:
"Mondjuk, mert a mai nők, akkora bunkók, és olyan hatalmas az egójuk, hogy direkt jócselekedet azt rombolni. Mondhatni társadalmi kötelesség. Idejön, a tipikus liba és elvárja, hogy legyen agyonajnározva, ráadásul az esetek 95 százalékában olyanok kérdeznek ilyen baromságokat, akik jól néznek ki. A kérdés célja egőépítés semmi más. Hát azt nem fogja megkapni." <- Nah Ő egy tipikusan az a fajta ember, aki nem kell nőnek, mert "randa", holott csak rohad belülről.
2015. ápr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"7.: nem lehet általánosítani, igen, van egónövelő hülye pcsa, de sok nem az."


Az átlag fiatal magyar nőnek kb. 1 százaléka nem egoista, hülye 3,14cs, tehát annak az esélye, hogy az adott kérdező nem az statisztikailag igen csekély.


"Randa" nem vagyok, átlagos külsőre talán. Rohadok belülről? Lehet, de azt az alja színvonalat, amit a drága hölgyek képviselnek még így sem fogom elérni soha. Én maximum itt trollkodom, de in real life nem vagyok sem bunkó, sem kegyetlen, sem gőgös, ellentétben a drága hölgyekkel, akiket semmi más nem érdekel csak önmaguk.

2015. ápr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!