Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert viselkedik ilyen furan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert viselkedik ilyen furan velem?

Figyelt kérdés

Parszor kozeledett felem, de nem olyan kozeledesek voltak, hogy konkretan hozzamszolt, hanem probalta elerni tobbszor is, hogy bamuljam ot. Aztan elkezdett bamulni, neha hangosan ramkoszont, neha viszont ram se nez, mintha ott se lennek, meg csak koszonni se koszon.

HA pl a szuleimmel vagyok, akkor szinte soha nem koszon, ha meg igen, akkor csendesen, mintha felenk lenne.

Hozzatennem, hogy majdnem 30 eves a pasi, szoval nem gyerek.


2015. ápr. 21. 11:27
 1/4 qqqxxx ***** válasza:
Lehet, h meleg.
2015. ápr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A félénkség nem korfüggő
2015. ápr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 To7ka ***** válasza:

Szerintem lassan (ilyen sztorik után) a gyerekességet a férfiaknál nem korban kell mérni..

Nem tudja hogy reagálnál, teljesen az mint 16 éves korodban, talán valamiért még egy picit jobban tart Tőled. Ha érdekel a pasi hívd el valahova beszélgetni, hátha... Én ilyenre ha nő lennék tuti nem fordítanék túl sok időt, ez elég fura.:/

2015. ápr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem az a felenk tipus. Tarsasagban gyakran van a kozeppontban, viszont van, hogy ha kerdeznek valamit tole, akkor amikor valaszol az az ember erzese, hogy milyen felenk.

Amugy meg rengeteg baratnoje volt mar, veluk szemben miert nem volt felenk?

Volt arra is pelda, amikor odault mellem, de hozzam szolni mar nem szolt.

2015. ápr. 21. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!