Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van ennek az egésznek? És minek hivhatott?

Figyelt kérdés

a barátommal a hét elején szakítottam.

De például tegnap éjjel fél1kor hivott, aludtam szóval felriadtam arra hogy rezeg a telefonom, mire megfogtam már letette. Nem tudom mit akart és hogy miért pont éjjel hív fel. Azóta nem keresett, de msnre olyan fura dolgokat irogat ki... pedig régen sosem irt ki semmit sem. most pl ez van:

" Költözés 100% complete:) "

Istenem...milyen költözés? Az hogy szobát váltott? De ezeknek mi értelme van? Smileyeket irogat... miért egyébként? Hogy lássam hogy vidám...vagy nemértem.


2010. júl. 30. 13:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
szóval nem értem hogy ha már hív telefonon akkor miért nem emberi időben? Pl. délután vagy este fele...
2010. júl. 30. 13:57
 2/13 A kérdező kommentje:

beléptem msnre...most meg már levette a kiirását...

Esküszöm nem értem:S

2010. júl. 30. 13:59
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha már szakítottál vele, akkor miért érdekelnek a dolgai? Ha meg érdekel, miért nem hívod fel és kérdezed meg?

Erre a kérdésre csak a barátod tud választ adni.

2010. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

szerintem vissza akar kapni, bár lehet, hogy nem. az is lehet, amit írtál, hogy bizonygatja, hogy ő nagyon is boldog nélküled. azt nem tudom mért olyan későn hívott, de lehet eszébe jutott neki valami, amit muszáj lett volna elmondania, de meggondolta magát.

Egyen gondolkodok még, lehetséges, hogy teljesen összeomlott!!!

2010. júl. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A szakítás utóhatása nála így mutatkozik meg.
2010. júl. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
este megy bulizni a haverjaival... tökre fura. Ez ilyen pasiszokás ilyenkor?
2010. júl. 30. 14:07
 7/13 Fülünyúl ***** válasza:
Szerintem sértett viselkedés. Valószínűleg te dobtad ki őt, ezért most eljátssza, hogy nélküled is milyen boldog, és örül hogy "megszabadult" tőled. Vagy valami ilyesmi, nem túl sok infót kaptunk...
2010. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
oké. de én csak ezt nem értem hogy ha ennyire szenved meg rossz neki nélkülem akkor h h megy bulizni a haverjaival?:O
2010. júl. 30. 14:08
 9/13 A kérdező kommentje:

amugy ezeket is onnan tudom, h rám irt msnen.

Elmondta hogy nagyon hiányzom neki...és azért hivott mert azthitte dumálhatunk kicsit. DE rájött hogy biztosan alszom és letette.

Erre kérdezem tőle msnen, hogy: "Mész ma bulizni?"

erre ő :"Igen megyek"

....

Érdekes...csak akkor irja ha rákérdezek..értitek?

2010. júl. 30. 14:11
 10/13 anonim válasza:

1.) véletlenül hívott fell ráfeküt telo headset gombal vagy mást aakrt felhívni..



2.)miért nemírhatja ki ..?

2010. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!