Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anális sex előtti tisztálkodás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális sex előtti tisztálkodási teendők?

Figyelt kérdés
Privát üzenetben,aki tudna segíteni, nagyon megköszönném.Elsősorban a tapasztalatokra lennék kíváncsi, nem az interneten olvasható "infók"-ra.

2015. ápr. 22. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha gumiba csináljátok, akkor szinte semmi. Elég, ha nincs inger a kulára.
2015. ápr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%
Egy wc-kefével átsúrolód és kész is. Mehet a vonat az alagútba!
2015. ápr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj nyugodtan, minden kérdésre szívesen válaszolok.28/L
2015. ápr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Anno egy lánynak írtam, aki análhoz kért tanácsot.


Ami azt illeti, én először magamnak csináltam. Maszti közben besíkosítottam a mutatóujjamat, és lassan a fenekembe dugtam. Két dologra jöttem rá akkor:

1 - Magadnak csinálni nagyon kényelmetlen

2 - "Olyan" lett az ujjam


Némi Google használat után rájöttem, hogy a második probléma úgy küszöbölhető ki, hogy beöntést végzek előtte. Ehhez bementem a gyógyszertárba, és kértem egy beöntőkészletet. Azt mondták, hogy van a körtés:

[link]

És van a tartályos:

[link]


Az utóbbiban én több fantáziát láttam. Abba ugye több víz fér, mélyebben megtisztít. A gyógyszerész azt tanácsolta, hogy langyos vízzel töltsem fel, majd a tartályt valami magas helyre tegyem fel (hogy a gravitáció hatására belém tudjon folyni), feküdjek a hátamra, síkosítóval dugjam a cső műanyag végét a fenekembe, nyissam ki a csapot, és lazuljak el. Ha a víz belém folyt, tartsam bent kb. 2 percig, és a WC-n ürítsem ki.


Ezzel szemben az én tapasztalataim: Igen, ezt valóban így kell csinálni, de nem elég egyszer. Annyiszor kell, amíg tiszta víz nem jön belőled, ha kell 5-6 alkalommal is egymás után. A beöntéstől nem kell félned, csupán annyit érzel, ahogy a langyos víz folyik beléd. Abszolút semmi fájdalommal nem jár, sőt, engem még fel is izgatott :)


Pro tip: Egy meleg kamillateás beöntés nagyon ellazít, miközben olajjal masszírozzák a tested. Ha szeretnél izgalmas pillanatokat, akkor pedig egy adag napraforgóolajjal csinálj beöntést. Egy része a bélfalhoz tapad, és egész nap fog belőled csordogálni. Én egyszer azt hittem, hogy finganom kell, és néhány ember szeme láttára toltam tele a nadrágomat olajjal fényes nappal :)


Az első probléma ("Magadnak csinálni nagyon kényelmetlen") kiküszöbölésére pedig bementem a szexshopba, és a következő játékokat szereztem be:

[link]

[link]


Az első egy rúdvibrátor, ezt nem hiszem, hogy részleteznem kellene. A második pedig egy anál gyöngysor. Ez arra jó, hogy minden egyes golyó után összezár és újra kinyílik a záróizmod, így izgatva azt. Mindkettő szuper játékszer :) Csak a gyöngysor nekem 5-6 használat után eltört.


A héten vettem még magamnak egy jó kis játékszert:

[link]

Ezt én úgy használom, hogy felcsúsztattam a fenekembe, bekapcsoltam, és hagyományosan masztiztam. Hihetetlen, mennyire feldobja az érzést :)


No de neked az első alkalomhoz én azt javaslom, hogy vegyél babaolajat. Miközben a párod masszíroz, és te már eléggé fel vagy izgulva, az egyik ujját csúsztassa beléd. De még ne mozgassa, csak tartsa ott, hogy megszokd. Utána lassan lehet neki mozgatni, majd nem egy ujjal, hanem kettővel csinálni. Az a lényeg, hogy tanulj meg ellazulni és fokozatosan kitágulni. Ha már úgy érzed, hogy készen állsz rá, a párod hatoljon óvatosan beléd :)

2015. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!