Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » S. O. S azthiszem beleszerette...

S. O. S azthiszem beleszerettem egy nalam jovaljoval idosebb ferfiba. Komoly érzések ezek? Vagy csak azt hiszem?

Figyelt kérdés
Szeptembertől már gimis lettem. Egyedül jártam a busszal. Pár hét után egy 25év körüli srác felszált a buszra. Elsőre is megtetszett. Helyes volt. Láttam mások is nézik. Nem tudtam levenni róla a szemem. Rámnézett és akaratlanul is mososlyogni kezdtem. Aztán elém ült. Isteni kölnije volt. Aztán leszalltam a sulinál. A buszon még utánanéztem. Aztán este megint eszembe jutott. Másnap megint ott volt a buszon. Megint elém ült és megint éreztem az illatát. Megint rágondoltam. Egy pár hete már láttam mikor nem jött. Akkor csak arra tudtam gondolni hogy.miert nem jott. Valyon nem.latom tobbszor? Aztán hetfon ujra lattam a buszon. Egy par het eltelt es egyszer csak leult mellem. Nagyon izgalomba hozott. Megkerdezte hogy a ....i gimibe járok e? Mrg neszelgertunk mindenrol. Olyan...értelmes. Komoly de kozben humoros és jofej is volt. Aztán nem tidtam elaludni. Rola almodoztam és ha ta gondoltam mososlyognom kellett. Minden nap mellemult. Ew beszelgettunk. Kimentem aegalloba. Ott várt. Kiderult hogy o is ottlakik ahol en. Egyutt mentunk. O ment dolgozni. Aztan megvartam mig visszaer. Aztán egy nap egy lannyal vopt a buszmegalloban. Nem koszont. Nem ult mellem. Es rosz erzes fogott el. Este megiint ta gondoltam. És iicsordult a.konnyem. masnP nem volt vele senki. Es.koszont, mellem ult. Azota egyutt megyunk - jovunk. Mit erzek?? SZERETEM? HISZEN CSAK TIZENEGYVAGYOK. O MEG MAR HUSZONOT. ??

2015. jan. 30. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd az ilyesmit!
2015. jan. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25 éves az jóvaljóval idősebb?
2015. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Gyere hozzám, én majd elterelem a gondolataidat...


65/F

2015. jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nekem most kell megoldás! És mivan ha szeretem tenyleg? Elmondjam neki?
2015. jan. 30. 17:02
 5/10 A kérdező kommentje:
Fujj .....
2015. jan. 30. 17:02
 6/10 anonim ***** válasza:

A 25 igenis jóvaljóval idősebb egy tizenegy(vagy 14? csak kimaradt az ékezet meg egy n betű?) évestől. Én is 25 vagyok.

Kedves kérdező gondolom ez még az első ilyen érzésed. Nehéz lesz túltenni magad rajta, de hidd el majd ha itt lesz az ideje megtalálod akit igazán keresel.

2015. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
14 vagyok, bocsánat az ékezetért volt már egy barátom tavaly. Az osztálytársam. Csak megcsalt..... Vag nem tudom mi számít megcsalásnak, de eg másik lánnyal csókolózott. Egy másik osztályzársam is elhívott randizni akibe beleestem...csak ő meg elkezdett fogdosni mikor.kertem hogy ne tehye. Azóta a korombeliek nem azimpik. Sőt elég távolságtartó vagyok velük. Vagy lehet hogy ezert jott be ez az idesebb srac es csak szeretnek tenyleg szeretni valakit?
2015. jan. 30. 17:13
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Te szeretnél valakit tényleg szeretni. A korosztályodban ne nagyon keress magadnak fiút, mert akik már akarnak valamit a csajoktól azok lesznek majd később a bunkók. Aki meg megfelelne neked azokat ilyen korban még nem igazán érdekli a csajozás inkább a sulival foglalkoznak, meg a haverokkal. Én is 17 voltam amikor elkezdtek érdekelni a csajok, bár a te korosztályod nem tudom miért, de valamiért mindent hamarabb át akar élni.

A megfelelő mentalitásnak a te korodban inkább az egyik csajt hoznám fel akivel régebben dumálgattam. Igaz már idősebb volt akkor is mint te, de kb. 20 éves volt amikor komoly kapcsolata lett(és addig szűz is volt). És a szemembe az ilyen nőknek van értékük. Ne akarj semmit se túl hamar elkezdeni, nem egy csaj mondta már, hogy megbánta a korai pasizást. De nem akarlak kioktatni :)

2015. jan. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fogalmad sincs, mit jelent beleszeretni valakibe. Nem is baj, még nincs itt az ideje, hogy megtudd.
2015. jan. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#8 koszonom a valaszt. Nem akarok mindenáron pasizni csaj ugyerzem szeretem. :D de lehet igazatok van es aztsem tudom mi az. De.mindegyis.... Ugy sincs nala eselyem es az eretlen bunkokbol meh egy eletre elegem van ugyhog hagyom a fenebe. Majd ugy is erzem ha beleazeretek valakibe. Elvagyok vele ennyi... Huhh... Most olyan rossz az erzes mikor ragondolok..
2015. jan. 30. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!