Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt a pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt a pasi?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, középsulisak vagyunk, egy suliba járunk, végzősök vagyunk. Szalagavatón ismerkedtünk meg. Kicsit beszélgettünk, haza is akart kísérni, de elég bunkó voltam vele, lekoptattam... Március vége felé volt egy jó kis tavaszi rendezvény a sulinkban, ahol egészen pontosan 4 lánnyal mutatkozott..közben láttam hogy többször is engem néz.. többször elsétált felém, még a barátnőimhez is odajött köszönni, rám rám se nézett úgy tett mintha ott se volnék, de kiváncsiságból mikor elnéztem felé, látom h folyton néz rám meg arra van amerre én. Tette ott a fejét, azt hitte érdekel ez engem....vagy ez mi akart lenni? Még csak nem is mondható a suli legjobb pasijának, nem tudom mire akart úgy felvágni...
2015. ápr. 22. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Draga feltekennye akart tenni mivel kur vara bejossz neki csak ilyen fura modon kozoljuk ezt erettlen korban hogy beszologatunk annak aki tetszik meg ilyen gyerekes dolgok tudod... Sajat tapasztalat en is megertem ezt
2015. ápr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Tette ott a fejét, azt hitte érdekel ez engem"


Na mert tán nem érdekelt? Gondolom azért írtad ki ezt a kérdést, mert nem érdekelt téged.. :D

2015. ápr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Hát ezek után talán jobb is, ha elkerül téged, jobban jár így.
2015. ápr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!