Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gyengülök el fizikailag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyengülök el fizikailag és akarok szex közben elaludni?

Figyelt kérdés

Most vagyok először szerelmes és szeretném jól csinálni a dolgokat, de valahogy mikor megölel a barátom és csókolózni kezdünk, olyan biztonságban érzem magam és annyira jó érzés, hogy összecsuklik a lábam, rettentő álmos leszek és csak szeretnék hozzábújva elaludni.

Normális ez?


2015. ápr. 23. 11:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Lehet vitamin hiány, vagy átmeneti dolog.
2015. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Semmi vitaminhiány, vagy ilyesmi nincs, egyébként egy iszonyat pörgős valaki vagyok, de mikor ő átölel, olyan, mintha minden lelassulna és mintha kiütöttek volna teljesen.
2015. ápr. 23. 11:14
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet, hogy tényleg a nagy szerelem okozza ezt nálad. :) A biztonságérzet, és az, hogy mellette teljes mértékben nyugodt vagy.
2015. ápr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 datass ***** válasza:
100%
Lehet a barátod rendelkezik olyan képességgel mint vadóc az X-Men-ből.
2015. ápr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ahaha négyeske, lehet, hogy így van, de most komolyan...kezd kicsit zavaró lenni és nem tudok mit csinálni. Olyan jó vele lenni és hozzáfészkelődni, de szegény azt hiszi, hogy unalmas, hogy így elalszom mindig mellette.
2015. ápr. 23. 11:55
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokáig csinálod lehet egyszer megunja és otthagy ..
2015. ápr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
pont ezért tettem fel a kérdést...
2015. ápr. 23. 12:50
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy vérszegény vagy? Mert amikor ilyen interakció van a vérnyomás megemelkedik stb. Mindenképp kivizsgáltatnám magam vérvételi laboron, mert ez alacsony vérnyomás is lehet. Máskor nem jelentkezik ez?
2015. ápr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Elvileg vérszegény vagyok, de máskor sosincs ilyesmi, csak mikor vele vagyok. De az a helyzet, hogy annyira szeretem tényleg, hogy az már néha fizikai fájdalmat okoz :)
2015. ápr. 23. 13:01
 10/16 Bence_ ***** válasza:
100%

Édes apáddal rendben a kapcsolatod?

Nekem olyan mintha ő neked nem a Pasi lenne hanem egy biztonságos bunker ahol pihenhetsz.

2015. ápr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!