Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a volt barátom szid?

Figyelt kérdés
Nem rég szakítottunk és megmondtam neki,hogy hagyjon békén de ennek ellenére folyamatosan ír és csúnyán beszél velem, rólam.A kapcsolat miatta ment tönkre épp ezért nem értem miért engem hord el mindennek.Tipp?:/
2015. ápr. 23. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Válasz: Mert téged tart hibásnak és dühös rád.

Tanács: Tiltsd le, vagy ne írj vissza soha, ne is olvasd el amiket ír.

23F

2015. ápr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Gyerekes. Éretlen. Sértődött.

A barátod egy rossz ember.

2015. ápr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne mar :D Perze te ezt mondod,a masik meg mast tart hibasnak....Gyanus a dolog! Szerintem te vagy a Jani kerdezo :D
2015. ápr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1x megcsalt de adtam neki még 1 esélyt mert elég régóta voltunk együtt.De a vége felé elég bunkó volt velem így hát szakítottam végleg.Megmondtam neki hogy hagyjon de csak csak ír már letöröltem őt de mindig ír valahol de az már bántó:/ amúgy a barátom 15
2015. ápr. 23. 18:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Valszeg mert a teljes neve az hogy "Sidney".
2015. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Azért szid a volt barátod, mert nem tudja feldolgozni ,hogy elvesztett téged,azokkal amiket eddig csinált veled.
2015. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az lehet:/ de hogy érjem el hogy békén hagyjon?
2015. ápr. 23. 19:30
 8/11 anonim válasza:
Tedd féltékennyé.
2015. ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jól esne ha látnám kicsit szenvedni:D de akkor nem tudna rólam leszállni:/
2015. ápr. 23. 19:42
 10/11 anonim válasza:
De az új barátod (akivel féltékenyíted),biztos hogy leállítaná.
2015. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!