Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én várom eszméletlenül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én várom eszméletlenül, az egyetemista éveket, a korosztályomból? 17/F

Figyelt kérdés

Nem rég költöztünk egy vidéki nagyvárosból 400km-re egy dögunalom kisvárosba,és idejárok suliba is,alig ismerek embereket,szórakozni sem járok,sportról is le kellett mondjak,és majd-megöl az unalom.

Alig várom,hogy eljöjjenek az egyetemista évek,ahol valamelyest a magam ura vagyok,magamról gondoskodom,normális iskolába járok,szórakozni is eljárok,és felkészítem magam a NAGYBETŰSRE.?!


2015. ápr. 24. 16:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem bejött az egyetemi élet. Szerintem a lényeg, hogy olyan szakot kell választani, ami valóban érdekli az embert és szereti csinálni. Ha valaki csak a pénz, szülői nyomás vagy a "tökmindegy milyen szak, csak legyen valami" hozzáállás miatt megy egyetemre az valóban nem fogja annyira élvezni.


Amúgy én most vagyok elsőéves tanárin. Elismerem kell tanulni, sokat... Érettségire elég volt úgy napi egy órát tanulgatni (az idő tartalmazza a plafon bámulást, facebookot, stb), a vizsgaidőszakban pedig úgy nézett ki az átlagos napom, hogy reggel 9 körül beültem a könyvtárba és este 6-ig ott rohadtam. Plusz még vannak évközbe a zh-k, de azok túlélhetőek.

Viszont az éve többi része az nagyon jó és rengeteg buli van, csak a pénztárcádtól és a májad tűrőképességétől függ, hogy mennyi :D

2015. ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Én is eszeveszettül várom, de tudom, hogy nagy csalódás lesz. :D Amúgy nekem még hátra van a jövő év.


Amúgy a jogsiért nem jár plusz pont.

2015. ápr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!