Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos vagy sem?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal megismerkedtem (élőben) és aztán facebook-on beszélgettünk és hát a helyesírása az nagyon rossz volt. Én először azt hittem betegség vagy ki tudja miért nem tud írni helyesen. (Nagyon-nagyon hibásan írt.) És aztán megkérdeztem és azt mondta hogy nincs betegsége. Én meg közöltem elég gáz hogy 17 évesen úgy ír mint egy 10 éves. Erre elhordott mindennek.:D Jogosan osztottam ki? Ti mit tetteket volna a helyemben?

2015. ápr. 24. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb baj az életedben
2015. ápr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kihagytad a vesszőket a mondataidból: ,,,,,
2015. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is osztottam már ki emiatt pár pasit (megkaptam, hogy egy okoskodó liba vagyok, mind1).

Sajnos nagyon sok ember nem tud helyesen írni.

Közeli ismerőseim, családtagjaim, akikről mondjuk nem is gondolnám, mert pl élőben beszéltünk szinte mindig, és írnak facebookon, vagy látok tőlük írást, és szúrja a szemem.

"jó bulást kivánok" "nem tecik" "miez a hüjeség" stb... Inkább nem fokozom :D

2015. ápr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19-re lapot húztál, vagy bejön neki a lebaszás és akkor nyert ügyed van, vagy nem, akkor viszont buktál egy p*ncit
2015. ápr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

vibescu

Most először írtál valami értelmeset... Megyek is játszani egyet, már unom a gyk-et :D Kösz az ötletet xD

2015. ápr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!