Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki? ( többi lennt )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? ( többi lennt )

Figyelt kérdés
Bejött az öltözőbe beszélgetni velem, úgyhogy csak ketten voltunk, utána megvárt a folyósón után megkért, hogy menjünk el a játszótérre ketten, nagyon sokat beszélgettünk ( 2 és félórát ), majd edzésre kellett volna menni de azt mondta hogy fáradt ezért nem meg, és megkérdezte, hogy ha nem megy edzésre akkor ott maradok e vele és mondtam, hogy igen. Szóba került, hogy én kit választanék az osztályából, és azt is mondta, hogy ő azért nem szeretne az iskolából senkivel sem járni, mert akkor mindenki cikizné. ( egy suliba járunk ), azt is mondta, hogy szerinte én kedves vagyok. Aztán kérdeztem, hogy meddig maradjunk itt, és mondta, hogy ameddig még jól érezzük magunkat. Mondta, hogy üljek mellé a padon és videokat néztünk, aztán ültem a hintában és elkezdett lökni benne. És már haza kellett volna mennem és mondta, hogy még maradjak csak fél órát maradtam és utána mikor elindultam akkor utánam szólt, hogy ha ott hagyom legalább öleljem meg, megöleltem, és közben meg finoman megsimogatta a hátamat. Szerintetek tetszem neki? Összejönne velem? Mert másnap még csak köszönni sem köszönt... :(
2015. ápr. 25. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen! szexeljetek!
2015. ápr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De miért nem szólt hozzám másnap ?
2015. ápr. 25. 13:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet. Szerintem csak nagyon jó barátként akart veled beszélgetni. De ezt ő tudhatja pontosan.
2015. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És akkor miért kérdezte meg, hogy kedvelem e őt, meg miért mondta, hogy ha megbánt egy fiú akkor szóljak neki és megveri ?
2015. ápr. 25. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!