Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy lányt. Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt. Nagyon rendes. Jóba vagyunk. Szerintem tetszem neki meg meg ő is nekem. Többi lennt?

Figyelt kérdés

Elhívtam korizni. Mondjuk úgy h első randi. Mit csináljak? Mit ne csináljak? Nem nagyon görcsölök, de azért kíváncsi lennék véleményekre. Első randin a csók belefér? Vagy inkább ne? Főképp lányoktól várom a véleményeket! 16/F

Nem csókolóztam még..lehetett már volna csak elég válogatós vagyok xd és inkább ott hagytam a csajt! ha olyan a szitu akkor én kezdeményezzek? vagy várjam hogy ő?



2013. febr. 25. 22:38
 1/3 anonim válasza:
Szerintem első randin ne próbálkozz csókkal. Ha nagyon benne van a levegőben, amit érezni fogsz, csak akkor..! Ha megpróbálod max. kellemetlen helyzetben találod magad...jobb esetben...vedd lazán, mintha barátok lennétek..röhögjetek jókat, hülyüljetek...hallgasd! Kérdezgess személyesebb jellegű dolgokat tőle, és a legfontosabb hallgasd figyelmesen végig! ölelés, homlokra puszi mehet ;) és persze flört minden fokon, ha vevő rá. :D 16/F jelenleg alakuló kapcsolatom van :) Sok sikert! ;)
2013. febr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot!:D és köszi:)
2013. febr. 26. 18:56
 3/3 A kérdező kommentje:
várnám még a válaszokat.
2013. márc. 1. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!