Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki ilyen akkor minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki ilyen akkor minden fiú elutasítja? 16/L

Figyelt kérdés
Már 2 éve bulémiás vagyok nagyon mély depresszióval. (Családi állapot váltotta ki anno) egy fiú se néz meg. Mindenki leszar. (3. Öngyilkossági kísérletek volt meg nem rég.) van a világon olyan ember aki a betegséggel is elfogad es segít?

2015. ápr. 25. 22:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
De pontvezek azok a lehetosegek amikor nem megy biztosra az ember. Akinek komoly elhatarozasa van azok drasztikusabbak. Felre ertes ne essek nem tamogatom a dolgot sot mint mondtam sztem a leggyavabb dolog feladni. Es ha te lemondasz magadrol akkor mas se fog tudni segiteni. Felallsz es tovabb mesz ez az egyetlen eselyed!
2015. ápr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kib@ szott felszínes világban élünk, az emberek 99,99%-nál a külső az ami igazán számít. Én ugyan fiú vagyok, de nem igazán kellek a lányoknak, legutóbb is kimerült egy egy éjszakás kalandban a dolog. Azt javaslom legyen benned büszkeség, ne hagyd hogy mások határozzák meg mennyit érsz.
2015. ápr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én az ilyen összetört, bantott lanyokat jobban kedvelem.

Valahogy jo erzes ha valami jot tudok tenni valaki eleteben ^^


18/f

2015. ápr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
3 mas undorító egy ember vagy... Ha valakin nem akarsz segíteni és nem ismered azt a szót, hogy empátia, akkor inkább ne írj ide, mert pont az ilyen érzéketlen alakok miatt jut sok ember a mélypontra amikor pont arra van szükségük, hogy segítsenek rajtuk... te meg még rúgsz is egyet a földön fekvőbe... Azt hinné az ember, hoyg egy 25 éves férfiembernek több esze van annál, hogy egy nőnek ilyenek írjon, mint te...
2015. ápr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem utasítja el minden srác, ne aggódj! :)
2015. dec. 12. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Az ember legtöbbször mindig mindent azonnal akar. Ne felejtsük el hogy a kérdező hölgy erős traumákon esett át.


A nagy szülei nevelik, az sem elhanyagolható tény hogy itt tette fel a kérdéstés nem nekik...vagy épp nem kapott megfelelő választ.


Mindenképpen kell valamilyen segítség, hiszen te, kedves kérdező nagyon vágysz a teljes életre. Mindenképpen neked kell megtenned az első lépést önmagad felé. Ha valaki megszeret, nem várhatod majd mindig tőle a segítséget, annak katasztrófa lehet a vége.


Mindenképpen beszélned kellene a nagyszülőkkel és egy orvossal is akik a lehetőségeidet is elmondja neked. Nincs lehetetlen csak tehetetlen.


Egyébként spontán is "gyógyúlhatsz" elhatározással. Az élet nehéz, tapasztalom én is, sok jót kívánok neked.


Ne feledd, egy nő akkor a legszebb ha mosolyog. Kezd azzal ami a legnehezebb, fogadd el valamelyest önmagad.


24/f

2017. febr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!