Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az hogy a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy a magyar lányoknak csak addig nagy a szája amíg nincs a közelben egy cigánylány sem?

Figyelt kérdés

Ha egy cigánylány megjelenik akkor egyből visszavesznek magukból, és aki amúgy a "harciasságáról" híres, az is inkább "kitér" előle. Tényleg ennyire erősek lennének?

Egy kor és súlycsoportról beszélek.



2015. ápr. 26. 00:43
1 2 3 4
 1/34 SweetLady ***** válasza:
96%
inkább az a baj h rád hívja a családot :'D
2015. ápr. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
72%

Nem!!!

Mert a cigányok családdal,csapatban jönnek.

Lehet oda állnak egyedül aztán a családodon van 500 cigány!

Nagyon verekedős vagyok sajnos,ezt tudni kell rólam de sose tartottam ezzel félelembe senkit de nem mernek pofázni.De ha mégis meggyülne egy cigánnyal a bajom megnézném milyen.Már volt vitám ilyennel de tudtam,hogy 1v1 be lenne.:)

2015. ápr. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem,csak ha a cigányokkal kezdesz ki,ők egy "nagy család".Tehát ha rájuk nézel már akkor kb. inzultálásnak veszi,és rád küldi az egész családját hogy verjenek agyon...
2015. ápr. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Itt nem nagy cigánycsaládok vannak, szóval nincs ilyen 8-10 fős család...
2015. ápr. 26. 00:47
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem a családot hanem barátnőivel mennek?
2015. ápr. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
81%
Hol nőttél fel, hogy nem tudod a választ?:D Nem kell lánynak lenni, hogy félj tőlük. Falkában jönnek és senki nem tud velük mit tenni. Nem hallgatsz híreket?
2015. ápr. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Barátnői a magyar lányoknak is vannak.
2015. ápr. 26. 00:50
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Én már csaptam patáliát ilyenekkel,nem maradok csendben ha erről van szó.Ha érzik hogy fél valaki,annál inkád rád mennek.De ha látják hogy pszichopata vagy a dühtől,néznek nagyokat.
2015. ápr. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
80%
Primitívek. Mas kultura. Nem azok a játékszabályok szerint játszanak mint a fehérek. Annyiszor volt mar h cigany lányok a kombinon uvoltottek fehereknek h szetbbsszom az anyádat. ... Mar te érzed cikinek magad helyettuk.szoval inkabb nem kezdesz ki veluk.
2015. ápr. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Jó most itt ne Miskolc környékére gondoljatok.

Nincsenek ezren, és nem is a putris fajtából vannak.

Itt most egy két cigánylányról beszélek.

Akik 1 vs 1 ben is benne vannak.

2015. ápr. 26. 00:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!