Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az hogy a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy a magyar lányoknak csak addig nagy a szája amíg nincs a közelben egy cigánylány sem?

Figyelt kérdés

Ha egy cigánylány megjelenik akkor egyből visszavesznek magukból, és aki amúgy a "harciasságáról" híres, az is inkább "kitér" előle. Tényleg ennyire erősek lennének?

Egy kor és súlycsoportról beszélek.



2015. ápr. 26. 00:43
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
hú utolsó miért kiabálsz? :O :D
2015. ápr. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
14%
Az ember viselkedését nem a genetika határozza meg, hanem a szokások, a neveltetés, az életkörülmények és az ebből adódó élettapasztalatok. Éppen ezért nem minden cigány lány olyan mint az előttem elmondottak. Viszont mivel gyakran olyan családi háttérből jönnek a cigányok, hogy az erőszak a mindennapok részét képezi már gyerekkortól kezdve ezért gyarkan erőszakossá vállnak. Aki nem így nőtt fel az nem is lett ilyen. Mikor fogjátok már fel végre, hogy nem csak végletekben lehet gondolkodni. Magyarországon igenis van cigánykérdés és sok probléma adódik abból, hogy a cigányok nem tudnak és abszolut nem is akarnak beilleszkedni a társadalomba. Ugyanakkor genetikailag nem rosszabbak vagy jobbak mint mi magyarok, egy embert nem lehet a származása alapján megítélni. Nekem volt már párkapcsolatom cigány lánnyal és talán az eddigi legjobb kapcsolatom volt.
2015. ápr. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
85%
24 : undorító amit írsz.Ha neked az volt a legjobb párkapcsolatod,nagy problémák vannak a fejedben.
2015. ápr. 30. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
92%
22-esnek. Igen az baj, hogy van magyar állampolgárságuk a cigányoknak. Mert adtak nekik. Lehet magyarul beszélni, lehet magyar lakcíme valakinek, lehet magyar állampolgársága, de nem ez határozza meg hogy magyar e valaki. A cigányok nagy része utálja azt, hogy magyar. Mi tartsuk el őket. Ingyenélők. /tisztelet a kivételnek/ A tisztességes magyar ember tudja, hogy a magyar állampolgárságával nem csak joga de kötelezettségei is vannak. A cigányság ezt nem ismeri el. Csak jogokat akar kötelezettségek nélkül. Ha mi ezt rájuk akarjuk erőltetni, hogy nekik ugyan úgy be kell azokat a törvényeket tartani akkor támadnak és mocskolódnak. Van igen tisztességes cigány. De amikor a magyar lakosság jogosan lép fel a cigányság bűnöző életformát folytatói ellen akkor érdekes egy olyan cigány sincs aki névvel arccal ott lenne és elítéli a fajtársait. Ők cigányok és csak a saját fajtájuk számít. Amíg van egy kér cigány és jogos a lakosság türelmetlensége feléjük akkor mindent a magyarok mellet mondanak. Ha többen lesznek azonnal a magyarok ellen fordulnak és mást mondanak. Életvitelük szerint a lopás a hazugság a harsány viselkedés teljesen elfogadott életforma. Az átlag magyar lakosságnak nem. ránk erőltetik, hogy fogadjuk el őket, de azt nem nem veszik figyelembe, hogy a befogadottnak kell alkalmazkodni a a befogadóhoz. A utolsó. A magyar bírósági statisztika szerint a börtön viseltek 83%-a cigány. Kiderült, hogy az éle telleni bűncselekmények jóval nagyobb részben cigányok követik el. De ez látható ma már nagyon is a embereken. Én egy 190cm 100 kilós ember vagyok. Nem kicsi. Ha szembe jönnek velem az utcán még sem félnek tőlem. Ha két 18 éves 60kilós cigány gyerek jön szembe és sötétebb a bőre azonnal elfordulnak vagy kikerülik őket. Miért? Társadalmi reakció. A cigányság a szembe fordulást magának vívta ki.
2015. ápr. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
88%

Mert nem éri meg lesüllyedni a söpredék cigányok szintjére.

Persze, hogy kitér előle, mert a cigánylány nagyon harcias tud lenni, ha észreveszi, hogy mondjuk egy magyarnak nem tetszik rajta a most vásárolt neonrózsaszín felső zebramintás boleróval, párducmintás cicagatyával, pedig eredeti bódiguccsi, amit most vett akciósan húszezeré, és mi az má, hogy csúnyán mer rá nézni, há dik more, mindjá kinyomja a szemit....


Na kb ezért.

2015. máj. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
A cigányok kommunikációja merőben más, mint a magyaroké. Náluk mindenki egyszerre beszél, természetes tehát, hogy annak a szava dönt, aki a leghangosabban nyomja. Mindegy, hogy mit, a lényeg az, hogy hadováljon. Ezeket lehetetlenség leugatni, hisz érveket meg se hallgat, csak a maga szövegére figyel.
2015. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Badattitude ***** válasza:
100%
Mifelénk más a regula. Itt nem erőltetik a gettóharcos tempót. Tudják, hogy nem félünk tőlük. Esetleg, ki kell próbálni, milyen az, ha nem féltek tőlük. Féltek egy becsúszott ütéstől ? Na hiszen...Vagy jobb meghunyászkodni ? Kimagyarázni olyan baromsággal, önámítással, hogy " nem sűlyedek le az ő szintjükre..." ? Mit remél bárki, hogy maguktól abbahagyják ? Sokan jönnek vissza ? Nem kell érdektlennek, közömbösnek lenni egymással, és akkor nem lesz min sopánkodni. Olyanok, mint a kóbor kutyák: csak falkában nagy a pofájuk. De ha a legjobban ugatót lecsavarod, akkor szétrebben az összes...Tessék szépen magyarnak lenni, és nem sopánkodni !
2015. jún. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Badattitude ***** válasza:
# 26/27 : Leütni, nem leugatni kell. Nem ugyanaz.
2015. jún. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
A neten tényleg nagy a szája mindenkinek, de sokszor láttam meghunyászkodni magyar csajt cigány csaj előtt....
2015. jún. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Én meg nem egyszer csaptam össze cigányokkal, Tatárszentgyörgyön, Gyöngyöspatán, Ózdon, Miskolcon és még nagyon sok helyet sorolhatnék. Addig nagy a szája a cigánynak amíg sokan vannak. Egy 400-500 fős feldühödött magyartól már nagyon tartanak. Mindenki kipróbálhatja ha akarja. Én megtettem. Bejelentettem a rendőrségen hogy közel húsz cigány késekkel felfegyverkezve inzultál idősebbeket és láttam miként fosztják ki őket. A rendőrség reagálása az volt, hogy ne avatkozzak közbe de most nem érnek rá. Más alkalommal bejelentettem, hogy húsz Magyar Gárdista fekete fehér ruhában mert mert úgy tudom ez az egyenruhájuk ácsorog a sarkon. A telefonba megkérdezték mit csinálnak azok az embere. Csak annyit mondtam semmit. Szépen állnak nem mozdulnak és nem bántanak senkit csak állnak. 23 perc telt el. Négy csapat szállító küldtek tele rendőrrel. Több mint a dupláját annak a főnek amit bejelentettem. Azonnal bilincselések és letartoztatások következtek. Azok az emberek ott semmit nem csináltak. A cigányok garázda viselkedésére amit videó felvétellel volt dokumentálva arra nem jött ki a rendőrség. Na ezért nagy a szája a cigánynak. Mert hagyják!
2015. jún. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!