Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezen az oldalon mi a tapasztal...

Ezen az oldalon mi a tapasztalat ismerkedéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én még csak most regisztráltam. Olvasgattam hogy kiirja valaki hogy ismerkedni szeretne. Volt már valaki aki mondjuk személyesen is találkozott innen valakivel?

2014. jún. 24. 16:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ne itt akarj ismerkedni!! :D
2014. jún. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Én itt ismertem meg valakit, és már mondhatni járunk. :)

Mondhatjátok hogy kamu, de így van. Itt is ugyanolyan emberek vannak, akiket az utcán látsz, szóval akár ki lehet fogni barátokat is. :)

2014. jún. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ritka esemény.
2014. jún. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Esélyed 1:1.000.000-hoz h összejön.


Mehet a szöveg hetekig is de egy képcsere után az egész ripsz ropsz abba is maradhat.

2014. jún. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én már ismertem meg itt valakit. Az elején jó volt, aztán kiderült hogy egy elkényeztetett senkiházi p*csa aki csak egész nap fekszik otthon és arra vár hogy valami "férfi" akinek levágták a p*csét benyaljon neki tövig és mindent megcsináljanak neki még ő egésznap zsibbasztja a seggét és 5 percenként órás hisztiket csap ki a semmiért ^^. Úgyhogy ne próbálkozz :)
2014. jún. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Még képet sem merek küldeni magamról lányként, hiába kérik, inkább önként vetek véget a beszélgetésnek. A mai elvárásoknak nem tudok megfelelni.
2014. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Sok emberrel beszélgettem, de körülbelül 90%-uk konkrétan hülye... Mindegyiknek volt valami problémája, ami miatt komolyabbat el sem tudtam volna képzelni. A maradék 10%-nak meg én nem jöttem be, vagy túl messze laktak.
2014. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Nem értem, mi visz rá valakit arra, hogy a sok érdeklődési körre is szabott közösségi oldalak, társakereső oldalak helyett a gyakorikérdéseken próbáljon felszedni valakit.
2014. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Én nem akarok itt ismerkedni öreg vagyok már ehez. Csak érdekesnek találtam hogy egy ilyen oldalon is ismerkedni akarnak. Jókat mosolygok itt néhány irományon. :)
2014. jún. 24. 16:12
 10/22 anonim ***** válasza:
Én találkoztam már 2 (!) emberrel is innen ...és megismertem még 2 jófej emberkét is.:)
2014. jún. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!