Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak meg akart fektetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak meg akart fektetni?

Figyelt kérdés
Volt egy 23 éves fiú, aki írogatott. Nekem is bejött, úgyhogy nagyon sokat beszéltünk, utána képeket is küldözgettünk egymásnak... sokat beszéltünk a szexről is, célozgatott. De valahogy találkozni sosem akart kettesben napközben. Utána végül rávettem egy találkozóra, ahova részegen jött el (buli után persze, hajnal 2-kor)... Nem volt semmi komoly, de a szintén részeg haverjai folyton hívogatták, hogy "hol vagy már?". Ő meg mondta: "tudod a csajnál akiről beszéltem...", ezután a haverjai arról érdeklődtek, hogy "na és megdugtad?"... Csak azt akarta volna? Hiszen nem próbálkozott, meg semmi... 17L
2015. ápr. 26. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy azt akarta, csak a reszeg haverjai hulyek. Viszont tobbet ne talalkozz vele mikor ittas allapotban van hajnalban nehogy veletlenul kart tegyen benned.

18/L

2015. ápr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sztem csak azt. Ha tényleg komolyan érdekelted volna nem részegen jött volna. Vagy egy idióta a srác...

De mindenképp ne siránkozz utánna. Találsz 100x jobbat is ;)

2015. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!