Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet olyan nőt találni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan nőt találni, aki nem akar lefogyni?

Figyelt kérdés

Akármerre járok, akármilyen nőnemű egyeddel találkozom, mindegyik le akar fogyni. Többségüknek elég dögös, formás teste van, akikkel ismerkedem, de egyik sem eszik.

Miért akarja a nő a kerek fenekét lefogyni? Miért jó az? Van olyan nő, aki nem soványka és elégedett magával? Hol találok ilyet? Unom már a tökéletes testű salátazabálókat..


2015. ápr. 26. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Te hülye vagy.
2015. ápr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most miért? Mert nem tetszik, hogy a lányok úgy akarnak kinézni, mint egy szál cigi, amit elszívnék? :s
2015. ápr. 26. 22:47
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Gyorsétteremben, cukrászdában próbálkoztál már ismerkedni? :)
2015. ápr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem járok gyorskajáldába. És ne menjünk bele a végletekbe, nem kövér nőt akarok, nem is molettet és nem husisat, hanem szimplán formásat és egészségeset. Aki megfelel ennek, az rövidesen nem fog, mert fogyózik..
2015. ápr. 26. 22:50
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Már nem azért, de a saláta nagyon egészséges, és jobb, mint ha kenyeret töm magába az illető helyette.

Sajnos nagyon sok olyan hatás éri a lányokat, nőket, ami alapján azt vonják le, hogy kövérek, és le kell fogyniuk. Bennem is megvan ez, főleg, hogy nagyon sokat piszkáltak a testem miatt, és szépen lefogytam, viszont az önbizalmam csak akkor lesz tökéletes, ha még vékonyabb leszek, mert akkor látom majd magam szépnek. Most 168 cm vagyok, és 58 kg, még pont 3-4 kg ha lemenne, akkor meg lennék elégedve magammal. És nem mások kedvéért akarok még fogyni egy picit, és csinos lenni, hanem hogy magamnak tetszek, hogy jól érezzem magam a bőrömben.

16/L

2015. ápr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gyere a Roth ba
2015. ápr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor edzőterembe menjél ott vannak formás csajok.
2015. ápr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha meg találnál ilyen nőt akkor meg az lenne a baj,hogy a nagy önbizalma miatt te nem kellenél neki.

U.i. Bevallom őszintén én azért szeretnék fogyni,hogy beleférjek a nyári gatyáimba,mert sajnos kihíztam amik tavaly még jók voltak rám

2015. ápr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ez korosztálytól is függ, nem ismerek olyan 18-20 (vagy akár 23) éves csajt, aki ne akarna lefogyni és elégedett lenne az alakjával. Még én is folyton le akarok fogyni, nem azért, mert nem tetszem magamnak, hanem, mert úgy érzem, hogy ezt várják el tőlem. Mármint, hogy csak az a szép, ha valaki úgy néz ki, mint egy szál cigi, pedig ha rajtam múlna, büszkén vonulnék végig feszülős naciban az utcán, hogy mindenki lássa a nagy seggemet, mert nekem személy szerint tetszik. De egyből leszólnának, hogy hogy néz ki már ez a dagadtdisznó stb stb.

Igazából nem lefogynom kellene, hanem kicsit több önbizalmat szereznem, de ennél még fogyózni is könnyebb.

De azt vettem észre, hogy az én korosztályom (25) már annyira nem törődik az ilyesmivel, mint mondjuk a tinik meg a nagyon korai huszasok (ezért kérdeztem, hogy hány éves vagy). Érdekli őket, csak nem annyira. Úgyhogy én a helyedben egy 25+ - os lányt keresnék, akinek van elég önbizalma ahhoz, hogy szeresse a saját testét úgy, ahogy van, szeressen enni, szeressen mozogni, élvezze az életet, mert egy ilyen jó eséllyel nem azon görcsöl folyamatosan, hogy épp mennyi kalóriát visz be egy darab sütikével. Bár ilyen lennék én is :/

(egyébként 52 kiló vagyok csak, de emellett eléggé alacsony is, szóval olyan kis kereknek tűnök, akármit is csinálok, akármit is veszek fel)

25N

2015. ápr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52? Hová akarsz fogyni? majd 10-15 év múlva örülnél még ennyi kilónak :)
2015. ápr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!