Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, mért hőköltök fel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mért hőköltök fel, mikor egy-egy kérdés alatt leírjuk, hogy magas pasit szeretnénk?

Figyelt kérdés
Itt van például az én esetem. 176 cm magas vagyok, és nem értem, mi abban a rossz, hogy egy 180+ cm-es pasira vágyom. Higgyétek el, nekem sem mindegy, hogy egy ekkora hegyomlás vagyok, de egyszerűen nem érezném jól magam egy alacsonyabb fiú mellett, mert a társadalom ezt "verte" belénk, hogy a férfi a magasabb. Azt viszont már én sem értem, mikor egy alacsony lány akar egy ilyen magas férfit, mikor ő úgymond "beérhetné" egy magasságban hozzá passzolóval.
2015. ápr. 27. 01:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Fekve úgyse számít...

Egy fejnyi különbség plusszba, vagy mínuszba nem számít nekem. Volt ilyen is, olyan is.


Mondjuk egy törpével már nehezen lenne kivitelezhető néhány póz, de ha még kocka feje is lenne, akkor rátehetném a söröskorsót, miközben szp.

2015. ápr. 27. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 opened paradise ***** válasza:

Nem a francot nem!

Van az úgy,hogy neki még nem éri el a feje az ágy végét,te meg bevered az ágy támlába...

2015. ápr. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Költőnő? ***** válasza:
68%

semmit nem "vert belénk a társadalom". Beléd max, a média meg a propaganda. Az uram alacsonyabb nálam, pedig én se vagyok magas (167), és pont telibekakilom.

Az életem egy csodálatos emberrel lenne szegényebb, ha erre figyelek a személyisége helyett.

2015. ápr. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, ezen az oldalon nem lehetnek egy ember felé "elvárásaid", vagy egyáltalán típusod, hogy milyen pasik jönnek be, mert ettől rögtön egy felszínes, hülye p*csa leszel, akinek csak a külső számít...

Egyébként én se tudnék nálam alacsonyabb fiúval járni, de sokkal magasabbal se. A kábé hasonló magasságot kedvelem.

2015. ápr. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Nem érint közvetlenül a kérdés, mert 185cm vagyok, így volt mára 155-175-ig többféle barátnőm.


Viszont pont azért hördülnek fel a pasik, amiért a csajok is felhördülnek, ha leírják, hogy nagy mellű vagy vékony testalkatú csajt szeretnének.

2015. ápr. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Hát attól én is kivagyok, amikor a 150 centis törpe csajoknak kell a 2 méteres pasi.. és akkor a 170 cm feletti lányok meg mit csináljanak? :D


Mielőtt még menne a hiszti, az én párom nálam nem sokkal magasabb, és imádom, az se érdekelne ha összemenne... szeretem mindenestül.


De miért olyan nagy baj, ha valakinek a magasabb az ideálja? Ha pl ő is magas, még jó h nem feltétlenül akar egy fél méterrel kisebb/magasabb párt, mert kényelmetlen pl egyes szitukban.. Több szituban :D Ez olyan minthogy sok pasinak a szőkék jönnek be. Most mit kezdjek vele? Engem nem zavar, nem kell olyan pasi, akinek nem tetszem. De mindenki tetszik valakinek.

2015. ápr. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
17-es, de a nagy mellekért és a vékony testalkatért lehet tenni, viszont a magassággal nem lehet mit kezdeni, hiába szeretnék én összemenni, ha ez kivitelezhetetlen.
2015. ápr. 27. 07:18
 18/28 anonim ***** válasza:

Kérdező: szerintem valahol mindkettő marhaság, az összkép számít, és nem a centik, színek, csak azért hoztam fel, mert ez nem férfi tulajdonság, mindkét nemnél megvan.


Bár mondjuk a mellekért vagy az arcért nem nagyon lehet sokkal többet tenni, mint a magasságért, de abban egyetértek Veled, hogy amiért tenni lehet, azért fontos is (pl a súly az alkat tipikusan ilyen), én pedig azon túlléptem, hogy amiért nem tudok tenni, ott megpróbáljak megfelelni, majd lesz valaki, akinek így felelek meg :)

2015. ápr. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
17-es voltam.
2015. ápr. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, hogy az összkép számít, és biztosan jönni fog olyan is, aki majd felülírja ezt a heppemet, de egyelőre ez nálam még prioritás.


Egyébként nem hiszem, hogy attól lennék hülye pitsa, hogy van ez az egyetlen egy külsőségbeli kitételem az ellenkező nem irányába. Ezt annak a válaszolónak címezem, aki így illetett.

2015. ápr. 27. 07:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!