Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, mért hőköltök fel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, mért hőköltök fel, mikor egy-egy kérdés alatt leírjuk, hogy magas pasit szeretnénk?

Figyelt kérdés
Itt van például az én esetem. 176 cm magas vagyok, és nem értem, mi abban a rossz, hogy egy 180+ cm-es pasira vágyom. Higgyétek el, nekem sem mindegy, hogy egy ekkora hegyomlás vagyok, de egyszerűen nem érezném jól magam egy alacsonyabb fiú mellett, mert a társadalom ezt "verte" belénk, hogy a férfi a magasabb. Azt viszont már én sem értem, mikor egy alacsony lány akar egy ilyen magas férfit, mikor ő úgymond "beérhetné" egy magasságban hozzá passzolóval.
2015. ápr. 27. 01:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Kérdező: mindenkinek van külsőségbeli heppje, nem gondolom, hogy ez baj lenne, én például a vékony nőket szeretem, és erre is megkapom, hogy milyen felszínes vagyok, pedig azt hiszem ha én el tudok járni futni, mozogni, akkor a lány is, szóval ez legalább nem genetikailag determinált.

Ezzel szerintem semmi gond nincs.


(17es)

2015. ápr. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Azzal szerintem semmi gond nincs, hogy egy magasabb lány tőle magasabb férfit akar, mint pl. a te esetedben kérdező, bár én azt mondom,hogy le kell sz.rni, hogy mi tetszik a társadalomnak és mi nem, mert szerintem az ember magának keres párt,nem a társadalomnak. Azt viszont nehezen tudom megérteni,hogy egy 15-160 cm-es lány miért akar 180-190 cm-es fiúkat. Utoljára még annyit, hogy ez is olyan elvárás, amit nem lehet teljesíteni, vagy magas valaki vagy nem, gondolom ez is felháborodást kelt az alacsonyabb fiúk körében.
2015. ápr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
175 centisen te minden vagy csak túl magas nem. 187 vagyok nő létemre, na ez már kemény azért. :) Viszont magasról (szó szerint :D) le is szarom, hogy alacsonyabb-e a pasim vagy nem. Nem azért fogok valakit elutasítani, akivel minden más passzol, mert van köztünk pár centi. De az se normális, aki meg ismeretlen emberek elvárásain kiakad, mint itt páran.
2015. ápr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ki hőköl fel? 187 vagyok... kaptam már meg nőtől, hogy túl magas vagyok és milyen picinek érzi magát mellettem... -_-
2015. ápr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Hát én 185 vagyok szóval pont a középmagasságot kaptam meg:)

Ez nem túl magas és nem is túl alacsony. Szerintem ideális magasság egy fiúnak.

2015. ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
185 középmagas? Na jól van.
2015. ápr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Miért a 185 nem valami magas és nem is alacsony.

Haverok között van aki 170 és van olyan is aki 200+.

Szerintem a 185 egy közép magasság.

2015. ápr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
30%
Mert ez felszínes r*bancoskodás.
2015. ápr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!